REKLAMAFBK Online_Baner główny (28.10 - 19.11.2020)
Tiffany&Co to marka biżuterii z długą tradycją, którą planował nabyć gigant LVMH

Tiffany&Co to marka biżuterii z długą tradycją, którą planował nabyć gigant LVMH (fot. FB Tiffany &Co)

LVMH potwierdziło, że przedłożyło swoje proponowane przejęcie amerykańskiej marki biżuterii Tiffany&Co do zatwierdzenia przez Komisję Europejską - informuje Global Cosmetic News.

REKLAMA

Francuska grupa dóbr luksusowych stwierdziła w zwięzłym oświadczeniu, że „natychmiast po otrzymaniu zgody Komisji Europejskiej na dalsze postępowanie przedłożyła, jak zawsze deklarowała, planowane nabycie Tiffany do przeglądu antymonopolowego”.

Firma stojąca za marką Dior i siecią perfumerii Sephora ujawniła, że ​​uzyskała teraz 8 z 10 wymaganych zezwoleń antymonopolowych i spodziewa się uzyskać zgodę Komisji Europejskiej i Tajwanu na długo przed 24 listopada 2020 r. poza wyznaczoną datą zamknięcia transakcji.

Wcześniej w tym miesiącu firma jubilerska Tiffany ogłosiła zamiar pozwania właściciela Louis Vuitton za opóźnienie w zawarciu umowy o wartości 16 miliardów dolarów. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony