REKLAMAWebinar EKO_obejrzyj nagrane_baner glowny

PRODUCENCI I MARKI

Marketing

 

27 marca 2019, 09:33wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
MAC i Benefit wspierają organizację, która zajmuje się antykoncepcją

MAC i Benefit wspierają organizację, która zajmuje się antykoncepcją (fot. Adobe)

Marki MAC Cosmetics i Benefit zadeklarowały wsparcie dla amerykańskiej organizacji promującej antykoncepcję Planned Parenthood.

REKLAMAWebinar EKO_obejrzyj nagranie_baner w artykule

Należąca do Estee Lauder marka MAC w ciągu najbliższych dwóch lat zobowiązała się do wpłaty w wysokości 500 000 dolarów z wpływów ze sprzedaży swoich kultowych szminek Viva Glam na program czatowo- sms-owy organizacji Planned Parenthood i chatbota na temat zdrowia seksualnego o nazwie Roo.

- Wspieramy Planned Parenthood, aby pomóc ludziom podejmować świadome decyzje, aby żyli jak najlepiej, zwłaszcza tym, którzy mają ograniczony dostęp do sieci wsparcia społecznego i potrzebują dodatkowych możliwości dostępu do opieki – powiedział John Demsey z The Estée Lauder Companies.

Z kolei wspierany przez LVMH  Benefit przekaże 100 procent zysku ze sprzedaży wosku do brwi podczas swojego dorocznego projektu "Bold Is Beautiful" na Planned Parenthood.

 - To nasza odpowiedzialność jako marki i części większej społeczności zajmującej się pięknem, aby wyjść poza ramy piękna i zwrócić uwagę na takie organizacje jak Planned Parenthood, aby wpłynąć na rzeczywiste zmiany. Jako firma składająca się w ponad 90 proc. z kobiet, jesteśmy dumne, że Benefit stoi na straży Planned Parenthood, aby zapewnić kobietom środki i dostęp do opieki zdrowotnej, której potrzebują, aby przeżyć pełne życie - skomentowały Annie i Maggie Ford Danielson, Chief Beauty Ambassadors w Benefit Cosmetics.  
 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony