REKLAMABanner Główny_Dexpol_listopad-grudzień 2020

WYDARZENIA I PREMIERY

 

22 października 2020, 12:58wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Lalisa Manobal znana jako Lisa z zespołu BlackPink

Lalisa Manobal znana jako Lisa z zespołu BlackPink (fot. Instagram)

MAC, marka makijażowa, która należy do Estee Lauder Companies, mianowała Lisę z BlackPink (Lalisę Manoban) swoją nową globalną ambasadorką.

REKLAMAPharmena Belka w artykułach

Lalisa Manoban jest pierwszą idolką K-popu, która będzie twarzą renomowanych kolekcji znanej marki makijażowej i kluczowych kampanii, a także muzą innowacyjnych projektów. W ramach kontraktu podzieli się z fanami MAC swoimi sekretami urody, schematem pielęgnacji skóry i stylem życia.

- Niezrównany talent Lisy i odważny, modny styl sprawiają, że idealnie pasuje do MAC - komentuje Drew Elliott, starszy wiceprezes i globalny dyrektor kreatywny MAC Cosmetics. - Zawsze pewna siebie i nigdy nie stroniąca od ryzyka, uosabia nasze zobowiązanie do celebrowania indywidualności i wyrażania siebie ponad wszystko. Nie możemy się doczekać, aż jej fani zobaczą, co przygotowała dla nich dzięki naszej współpracy.

- Potęga K-popu ma silny globalny wpływ na popkulturę, przemawia do szerokiego grona konsumentów i zachęca do rozmów na temat trendów w krajobrazie urody i poza nim - podkreślają przedstawiciele MAC.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony