Warning: getimagesize(https://www.wiadomoscihandlowe.pl/img/artykuly/67109_mac-zatrudnil byla dyrektor revlon-na-s_1.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad request in /home/vhost/wiadomoscikosmetyczne.pl/public_html/includes/klasy/class.artykuly.php on line 1376

PRODUCENCI I MARKI

 

24 lutego 2021, 15:13wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

MAC Cosmetics, którego właścicielem jest Estee Lauder, mianował Aidę Moudachirou Rebois starszą wiceprezes ds. marketingu globalnego ze skutkiem natychmiastowym.

REKLAMAPrzewodnik Beauty_belka w artykule_08.03-30.04.
Aida Moudachirou Rebois

Aida Moudachirou Rebois (fot. FB Afrotech)

W swojej nowej roli Moudachirou Rebois pomoże wzmocnić pozycję marki i jeszcze bardziej zwiększyć jej obecność i atrakcyjność dla globalnego konsumenta na rozwijających się rynkach na całym świecie. Do MAC przechodzi z firmy Revlon, gdzie pełniła funkcję wiceprezes ds. marketingu globalnego.

- Aïda ma innowacyjny i elastyczny styl przywództwa, doświadczenie międzybranżowe i globalne doświadczenie w budowaniu marki, co w połączeniu z jej wielojęzycznym, wielokulturowym pochodzeniem niewątpliwie pomoże w rozwoju globalnego biznesu MAC w naszym złożonym, szybko zmieniającym się środowisku - powiedział Philippe Pinatel, globalny prezes marki MAC Cosmetics.

Aida Moudachirou Rebois wniesie do firmy 18 lat międzynarodowego doświadczenia w branży kosmetycznej, handlu detalicznym i FMCG. W dotychczasowej karierze zajmowała wysokie stanowiska w dużych koncernach, takich jak Revlon, Johnson & Johnson i L'Oréal.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony