REKLAMARetail Trends 2023 baner główny

PRODUCENCI I MARKI

Marketing

 

7 lutego 2023, 15:24wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Cztery Pory Roku to polska marka kosmetyków pielęgnacyjnych, która na rynku funkcjonuje od 25 lat. Jej najbardziej znanym produktem są glicerynowe kremy do rąk

Cztery Pory Roku to polska marka kosmetyków pielęgnacyjnych, która na rynku funkcjonuje od 25 lat. Jej najbardziej znanym produktem są glicerynowe kremy do rąk (fot. materiały prasowe )

Zadbane dłonie o każdej porze roku – to hasło najnowszej kampanii marki Cztery Pory Roku. Celem reklam zamieszczanych w aplikacjach zakupowych oraz w mediach społecznościowych jest zwiększenie rozpoznawalności marki w grupie smart shopperów.

REKLAMARetail Trends 2023 baner w tekście

Trwa kampania marki Cztery Pory Roku „Zadbane dłonie o każdej porze roku”. Jej celem jest zwrócenie uwagi na konieczność pielęgnacji dłoni w każdym momencie, a szczególnie w okresie zimowym, aby uniknąć przesuszeń i szorstkości. Za strategię mediową w kanałach digital oraz obsługę kampanii odpowiedzialny jest dom mediowy Media Choice.

– Kampania obejmuje szereg działań, takich jak reklamy display w aplikacjach mobilnych skierowanych do smart shopperów, reklamy zasięgowe emitowane w mediach społecznościowych czy też działania display realizowane na portalach horyzontalnych oraz wertykalnych. Ich zadaniem jest budowa wizerunku marki oraz jej rozpoznawalności w grupie docelowej – mówi Marek Śnioch, senior media planner w Media Choice.

Cztery Pory Roku to polska marka kosmetyków pielęgnacyjnych, która na rynku funkcjonuje od 25 lat. Jej najbardziej znanym produktem są glicerynowe kremy do rąk dopasowanej do różnych potrzeb. Właścicielem marki jest firma Pharma C Food.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony