REKLAMAKonferencja Politechnika Wrocławska konferencja ISEO

PRODUCENCI I MARKI

Innowacje

MARKI

 

24 czerwca 2022, 10:55wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Aplikacja OnlyBio Stories to także baza wiedzy z zakresu świadomej pielęgnacji włosów.

Aplikacja OnlyBio Stories to także baza wiedzy z zakresu świadomej pielęgnacji włosów. (fot. mat. pras. Only Bio)

OnlyBio zaprezontowała innowacyjną aplikację mobilną, która umożliwia zbudowanie i zaplanowanie indywidualnego programu pielęgnacji włosów. OnlyBio Stories to pierwsza taka aplikacja na polskim rynku beauty.

Eksperci OnlyBio wiedzą, że każdy jest inny i to, co daje świetne efekty u jednej osoby, u drugiej może dawać gorsze rezultaty. Dlatego tak ważne jest obserwowanie swoich włosów i słuchanie swojego ciała. Najczęściej plan będzie rekomendował więcej niż jeden produkt z danej kategorii (aby zobaczyć kolejne propozycje wystarczy przesunąć palcem w lewo).

Dzięki temu w sytuacji, gdy pierwszy z podpowiadanych produktów się nie sprawdzi, będzie do wyboru jeszcze kilka opcji. Oprócz tego, marka zadbała także o możliwość dodawania własnych produktów. Można to zrobić wchodząc w zakładkę „Półka" i klikając (w prawym górnym rogu) przycisk dodaj produkt. System poprosi o zdjęcie i nazwę produktu oraz dodanie go do odpowiedniej kategorii. Na skutek tego działania własny kosmetyk pojawi się w planie w odpowiednich miejscach. 

Zależało nam aby to narzędzie, które możemy mieć zawsze przy sobie w swoich telefonach, było po pierwsze praktyczne i wygodne dla każdej osoby, która zaczyna lub ma już większe doświadczenie w pielęgnacji skóry głowy i włosów. A po drugie chcemy, aby klientki dzieliły się z nami swoimi włosowymi historiami, zdjęciami, filmikami, pokazywały jak ich świadoma pielęgnacja i ułożony plan zmienia ich włosy. Aplikacja jest absolutnie dla wszystkich. Po jej zainstalowaniu już nie zapomnisz, co kiedy stosować i co stosowałaś. Wszystko masz w jednym miejscu – mówi Marta Iwanowska-Giler Brand Manager OnlyBio.life.

OnlyBio Stories to także baza wiedzy z zakresu świadomej pielęgnacji włosów. Tutaj można dowiedzieć się np. co to jest OMO, jak poprawnie myć włosy metodą OMO, jaką wybrać odżywkę, czy zdobyć informację na temat olejowania. Eksperci marki podpowiadają, jak uratować spalone włosy, czy jak i po czym rozpoznać przeproteinowanie włosów. A dla osób posiadających włosy kręcone, marka przygotowała dużo ciekawostek i praktycznych porad jak o nie dbać i wyciągać skręt. 

Przeczytaj również: Kasia Szklarczyk ambasadorką OnlyBio

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony