REKLAMAChantal_Baner główny_13-27.04.2021

WYDARZENIA I PREMIERY

 

17 lutego 2021, 17:43wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Osoba wybrana ze zgłoszeń do konkursu Pure Face będzie miała za zadanie promocję marki Pure by Clochee i jej produktów w mediach społecznościowych

Osoba wybrana ze zgłoszeń do konkursu Pure Face będzie miała za zadanie promocję marki Pure by Clochee i jej produktów w mediach społecznościowych (fot. pureface.pl)

Wystartowała akcja promocyjno-rekrutacyjna dla młodszej siostry marki Clochee – Pure by Clochee. Polega ona na wyłonieniu ambasadorki lub ambasadora produktów. 

REKLAMAe-Wydanie marcowe WK.pl Baner w artykule 12-24.04.2021

Osoba wybrana ze zgłoszeń do konkursu Pure Face zostanie ekspertem marki w mediach społecznościowych. Weźmie też udział w sesji zdjęciowej, otrzyma zestaw kosmetyków Pure by Clochee i kwartalne wynagrodzenie w wysokości 1 tys. zł.

Akcja jest promowana przez radio Kampus, Tik Toka, Instagram, Facebooka oraz na stronie i kanałach społecznościowych drogerii Hebe – partnera konkursu.

Kosmetyki Pure by Clochee to naturalne produkty do pielęgnacji twarzy, w tym kosmetyki do demakijażu, oczyszczania i kremy. Produkowane są w Polsce. Marka należy do firmy Clochee.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony