Michał Szpak, jeden z najpopularniejszych polskich artystów został ambasadorem marki Pantene

Michał Szpak, jeden z najpopularniejszych polskich artystów został ambasadorem marki Pantene (fot. materiały prasowe Pantene )

W maju wystartowała nowa kampania Pantene. Po raz pierwszy w polskiej historii marki jej ambasadorem został mężczyzna – Michał Szpak. Piosenkarz jest znany ze swoich długich i pięknych włosów, które są jego znakiem rozpoznawczym. Kampania Pantene „Siła Włosów” mówi o tym, jak ważną rolę w życiu każdego z nas odgrywają włosy.

Kampania Pantene (maka Procter & Gamble) ma wspierać każdego w wyrażaniu swojego indywidualizmu – niezależnie od uprzedzeń czy obowiązujących kanonów piękna. Pantene podkreśla w kampanii, że bycie sobą nie zawsze jest łatwe, gdyż nasz wizerunek może spotkać się ze społecznym odrzuceniem. Misją marki jest wsparcie każdego w wyrażaniu siebie poprzez włosy. Podkreśla to hasło kampanii: „Trzeba mieć siłę, żeby być innym, ale warto”. 

Moje włosy są moją siłą. Pozwalają mi czuć się sobą. Zawsze tak było, nawet, gdy inni patrzyli na nie z dezaprobatą. Jestem naprawdę dumny z tego, że jako nowy ambasador marki Pantene mogę pokazywać innym, że włosy dają nam siłę do tego, żeby pomimo wszystkich przeciwności – mieć odwagę do bycia sobą – mówi Michał Szpak.

W najnowszej reklamie marki Michał Szpak opowiada historię o tym, że czasem wyrażanie siebie wymaga ogromnej odwagi, ale bez wątpienia jest tego warte. Pokazuje też, jak ważną rolę w jego życiu prywatnym i scenicznym odgrywają włosy. Marka Pantene natomiast podkreśla, że dzięki odpowiedniej pielęgnacji włosów każdego dnia możemy osiągnąć nie tylko ich zdrowie i piękno, ale też pewność siebie i odwagę do bycia sobą w każdej sytuacji.

Przeczytaj również: Kasia Szklarczyk ambasadorką OnlyBio

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony