HANDEL I DYSTRYBUCJA

Rynek

KORONAWIRUS

 

11 kwietnia 2020, 12:18wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

– Jeżeli gospodarka nie ruszy, ludzie będą umierali na inne choroby – tłumaczył minister Łukasz Szumowski w Radiu Zet. Mówił o tym, że "niektóre sklepy, być może, muszą być uruchomione", jednak nie podał żadnych konkretów dotyczących sklepów ani daty ich otwarcia.

REKLAMA
Obecne obostrzenia będą obowiązywały przynajmniej do 19 kwietnia, ale zaczyna się mówić o stopniowym odmrażaniu gospodarki

Obecne obostrzenia będą obowiązywały przynajmniej do 19 kwietnia, ale zaczyna się mówić o stopniowym odmrażaniu gospodarki (fot. gov.pl)

Potrzebujemy bardzo dużych środków na medycynę, na leczenie ludzi. Jeżeli będziemy mieli zapaść gospodarczą, to tych środków po prostu nie będzie – mówił minister Szumowski w Radiu Zet. – Jeżeli gospodarka nie ruszy, jeżeli będziemy mieli tragedię i zapaść gospodarczą, będą umierali ludzie na inne choroby.

Szumowski mówił także o poluzowaniu zakazów handlu w niektórych sklepach. Nie podał jednak konkretów. – W końcu możemy zastosować pewne rygory wejścia do takiego sklepu czy obuwniczego, czy galanteryjnego, czy odzieżowego, czy meblowego – stwierdził nie podając jednak żadnych szczegółowych informacji. Dodał, że obecne zasady będą obowiązywać przynajmniej do 19 kwietnia. Wcześniej premier Morawiecki informował, że po Wielkanocy chce przedstawić plan odmrożenia części działalności gospodarczej.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony