REKLAMAWH Market_banner glowny_maj-czerwiec 2020

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

Eksport

 

14 maja 2019, 11:17wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
 Tomasz Sarapata, prezes zarządu Miraculum podczas spotkania z koreańskimi partnerami w Seulu

Tomasz Sarapata, prezes zarządu Miraculum podczas spotkania z koreańskimi partnerami w Seulu (fot. materiały prasowe/Miraculum)

Miraculum podpisało list intencyjny z koreańską spółką Hana. List intencyjny dotyczy współpracy z południowokoreańskim podmiotem Hana Engineering Korea Co. Ltd. Dokument dotyczy współpracy w obszarze dystrybucji produktów marki Joko, na zasadach wyłączności, na terenie Korei Południowej - informuje spółka. 

REKLAMA

Na mocy listu intencyjnego strony prowadzą negocjacje mające na celu zawarcie pomiędzy nimi umowy długofalowej współpracy handlowej w zakresie wprowadzenia na rynek i dystrybucji na zasadzie wyłączności produktów marki Joko na terenie Korei Południowej. W procesie tym firmę Miraculum wspiera PAIH.

"Hana jest znaczącym producentem i dystrybutorem urządzeń AGD, produktów medycznych i kosmetycznych na terenie Korei Południowej. Posiada własną markę Medi Heim. Hana prowadzi sprzedaż głównie w kanałach e-commerce oraz w systemie home-shopping" – podaje komunikat spółki.

Negocjacje, zgodnie z treścią listu intencyjnego, mają się zakończyć najpóźniej do 31 lipca 2019 roku i zawierać umowę współpracy.

Miraculum to polska firma kosmetyczna. Działalność spółki koncentruje się na opracowywaniu i sprzedaży nowoczesnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, wyrobów perfumeryjnych, preparatów do depilacji oraz kosmetyków do makijażu.

Miraculum skupia w swoim portfolio 11 marek, w tym brandy: Pani Walewska, Miraculum, Gracja, Tanita, Paloma, jak również: Lider, Wars oraz Być może, zakupione w 2007 od PZ Cussons Polska S.A. oraz marki Joko i Virtual, przejęte wraz z zakupem udziałów w Multicolor Sp. z o.o. w 2012 roku. 

Od lutego 2007 roku spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony