HANDEL I DYSTRYBUCJA

E-commerce

TECHNOLOGIE

 

10 czerwca 2019, 10:03wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Amazon będzie wykorzystywać narzędzia sztucznej inteligencji Modiface

Amazon będzie wykorzystywać narzędzia sztucznej inteligencji Modiface (fot. FB Amazon)

Modiface ogłosił, że wprowadzi technologię sztucznej inteligencji na Amazon, aby ułatwić pierwszą usługę wirtualnego makijażu dla jego użytkowników.

REKLAMAAplikacje Mobilne (WH Market)_belka w artykułach

Modiface, firma należąca do L’Oréal umożliwi klientom Amazona wypróbowanie produktów do makijażu przed zakupem, korzystając z aparatu, który cyfrowo wypróbowuje różne odcienie pomadki w filmikach na żywo lub w selfie.

- Cieszymy się, że możemy połączyć siły z Amazonem, aby zapewnić swoim klientom próbę makijażu w rzeczywistości rozszerzonej. Oferuje ona bardzo realistyczne wyniki i sprawia, że ​​zakupy online są jeszcze bardziej komfortowe. Dzięki precyzyjnemu odwzorowaniu kolorów i naszej unikalnej technologii opartej na sztucznej inteligencji, klienci mogą łatwo wypróbować tysiące szminek dostępnych w Amazonie i kupić pasujące do nich odcienie  - skomentował Parham Aarabi, dyrektor generalny ModiFace.

Uruchomiona w serwisie internetowym Amazon symulacja każdego odcienia jest tworzona automatycznie, w oparciu o analizę informacji dostarczanych przez marki makijażowe.

 - Dzięki temu nowemu, opartemu na technologii sztucznej inteligencji doświadczeniu wirtualnemu, klienci Amazona mogą teraz wygodnie wypróbować tysiące produktów do szminek, zapisywać zdjęcia na swoich urządzeniach, dzielić się nimi z przyjaciółmi i ostatecznie kupować z większą pewnością siebie - gdziekolwiek są, kiedy chcą, z produktami dostarczonymi do ich progu. Ta premiera jest kolejnym ważnym kamieniem milowym w naszej wizji, aby być najlepszym miejscem dla klientów, aby mogli odkrywać i kupować kosmetyki online  - powiedział Nicolas Le Bourgeois, szef Amazon Beauty.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony