PRODUCENCI I MARKI

Innowacje

EKOLOGIA

 

22 kwietnia 2021, 13:36wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Mokosh w ramach projektu Ziemia to Dom inicjuje różne akcje ekologiczne

Mokosh w ramach projektu Ziemia to Dom inicjuje różne akcje ekologiczne (fot. mat.prasowe / Mokosh)

Zespół Mokosh wprowadza rozwiązania, które przyczyniają się do poprawy stanu naszej planety. Dziś marka ogłosiła, że podpisała umowę z dostawcą energii ze źródeł odnawialnych. Oznacza to, że cała siedziba firmy zasilana będzie energią wiatrową, słoneczną oraz wodną.

REKLAMAIX FBK_Baner w artykule_23.04.-22.06.2021

"Jako producent kosmetyków naturalnych, czujemy się zobowiązani do dbania o Ziemię jak o własny dom. Projekt #ZiemiaToDom ma na celu poszerzanie świadomości i ukazywanie możliwości w zakresie ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju" - tłumaczy firma przedstawiając swoją kolejną inicjatywę ekologiczną. 

"Stajemy się niezależni od paliw kopalnianych. Zmiana dostawy energii wpisuje się w działania naszego niekomercyjnego projektu #ZiemiaToDom, który trwa już od dwóch lat. Projekt ten zakłada podejmowanie aktywności proekologicznych przez firmy, osoby prywatne i media. Do projektu zapraszamy wszystkich, bez względu na branże" - czytamy  w komunikacie prasowym Mokosh.

Otwarciem projektu było posprzątanie przez zespół firmy kosmetycznej wraz z lokalnymi mieszkańcami, pracownikami samorządu oraz firmą wywożącą śmieci, dzikiego wysypiska w sąsiedztwie Mokosh. Kolejnymi krokami był zakup szklanych butelek dla wszystkich pracowników firmy i rezygnacja z kupna wody w plastiku.


 


 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony