HANDEL I DYSTRYBUCJA

Drogerie

MARKETING

EKOLOGIA

 

7 stycznia 2021, 09:54wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
1 mkw. ekologicznej farby użytej do stworzenia reklamy Nutridome redukuje tyle tlenków azotu, co jedno średniej wielkości drzewo. Zatem mural oczyszcza powietrze jak 150 drzew

1 mkw. ekologicznej farby użytej do stworzenia reklamy Nutridome redukuje tyle tlenków azotu, co jedno średniej wielkości drzewo. Zatem mural oczyszcza powietrze jak 150 drzew (fot. materiały prasowe )

W Warszawie przy ul. Prostej przy Rondzie ONZ powstał ekologiczny mural będący częścią kampanii wizerunkowej Nutridome – sklepu z kosmetykami. Dzięki specjalnej farbie mural oczyści nawet 81 mln m sześc. powietrza.

Nasze hasło przewodnie to: body&spirit. Promujemy holistyczne podejście do pielęgnacji, dbając nie tylko o wyselekcjonowaną ofertę kosmetyków do ciała i makijażu oraz suplementów dla urody, lecz także o równowagę i zdrowie. Naturalność i ekologia są nam w Nutridome bardzo bliskie, a inwestując w mural oczyszczający powietrze, wspieramy te idee – komentuje Paulina Makowiecka, head of marketing w Nutridome.

Mural namalowano farbą z zawartością fotokatalizatora, który pod wpływem promieniowania słonecznego (UV) przekształca trujące zanieczyszczenia powietrza w mniej szkodliwe substancje. Za pożądane reakcje chemiczne, które poprawiają jakość powietrza, odpowiada ultradrobny dwutlenek tytanu (TiO2). Wykorzystana farba ma właściwości samoczyszczące, przeciwbakteryjne i dezodoryzujące oraz jest produktem przyjaznym dla środowiska.

1 mkw. ekologicznej farby użytej do stworzenia reklamy Nutridome redukuje tyle tlenków azotu, co jedno średniej wielkości drzewo. Zatem mural oczyszcza powietrze jak 150 drzew.

Nutridome to drogeria internetowa i dwa sklepy stacjonarne. Jeden mieści się w Galerii Słonecznej w Radomiu, a drugi w warszawskiej Galerii Mokotów. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Kosmetolog 1 ponad rok temu

  Super inicjatywa, brawo Nutridome!

  Edytowany: ponad rok temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony