REKLAMAKonferencja Politechnika Wrocławska konferencja ISEO

PRODUCENCI I MARKI

MARKI

 

20 czerwca 2022, 09:11wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Natura &Co przechodzi reorganizację firmy.

Natura &Co przechodzi reorganizację firmy. (fot. Shutterstock)

Nadszedł czas na ewolucję. Natura &Co ogłosiła reorganizację Grupy, której celem jest zwiększenie odpowiedzialności poszczególnych jednostek biznesowych i jej marek, do których należą: Natura, Avon, The Body Shop i Aesop.

Mówi się, że reorganizacja została spowodowana planowaną emeryturą Roberto Marquesa, obecnego dyrektora generalny i prezesa Grupy. Pozostanie on jednak w radzie dyrektorów, aby wspomóc transformację. Inne role grupowe, w tym urzędnika ds. zrównoważonego rozwoju i dyrektora ds. transformacji, przestaną istnieć lub zostaną ponownie uwzględnione w nowej strukturze.

Za wprowadzenie nowej struktury korporacyjnej odpowiada Fabio Barbosa.

Odchodzący prezes podkreślił, że po satysfakcjonujących i intensywnych sześciu latach jestem niezmiennie wdzięczny całej sieci współpracowników, konsultantów, przedstawicieli i partnerów za możliwość pomocy w przekształceniu Natura &Co w globalną i rozpoznawalną grupę.

Reset naszej grupy i struktury zarządzania to właściwy kierunek i jestem zaangażowany w pomaganie Fabio i zarządowi w nadchodzących miesiącach – zadeklarował Roberto Marques.

Natura &Co to grupa kosmetyczna, do której należą Avon, Natura, The Body Shop i Aesop. Natura &Co odnotowała przychody netto w wysokości 40,1 miliarda R$ w 2021 roku. Cztery firmy tworzące grupę zobowiązują się do wywierania pozytywnego wpływu na gospodarkę, społeczeństwo i środowisko. Od 130 lat Avon reprezentuje kobiety: dostarcza innowacyjne, wysokiej jakości produkty kosmetyczne, które są sprzedawane głównie kobietom za pośrednictwem kobiet. Założona w 1969 roku firma Natura jest brazylijską międzynarodową firmą w segmencie kosmetyków i środków higieny osobistej, liderem sprzedaży bezpośredniej. Założona w 1976 roku w Brighton w Anglii przez Anitę Roddick, The Body Shop to globalna marka kosmetyczna, która stara się pozytywnie zmieniać świat. Australijska marka kosmetyczna Aesop została założona w 1987 roku w celu stworzenia gamy doskonałych produktów do pielęgnacji skóry, włosów i ciała.

Przeczytaj również: Natura & Co podała nowe informacje na temat swoich zobowiązań. Przedstawiła osiągnięcia

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony