PRODUCENCI I MARKI

Marketing

KORONAWIRUS

 

15 stycznia 2021, 12:10wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Marka Oriflame otworzyła platformę wsparcia dla swoich pracowników i klubowiczów, ale do jej odwiedzania zachęca każdego, kto doświadcza kryzysu zawodowego, trudności emocjonalnych oraz psychicznych związanych z aktualną sytuacją

Marka Oriflame otworzyła platformę wsparcia dla swoich pracowników i klubowiczów, ale do jej odwiedzania zachęca każdego, kto doświadcza kryzysu zawodowego, trudności emocjonalnych oraz psychicznych związanych z aktualną sytuacją (pl.oriflame.com/wsparcie)

Oriflame uruchomił nową stronę internetowa. Została ona przygotowana specjalnie na czas pandemii, dla osób, które doświadczają niepewności, poczucia zagrożenia, obawiają się o siebie i najbliższych. Szwedzka marka chce w ten sposób pomóc ludziom odnaleźć się w nowej rzeczywistości, poczuć zawodową inspirację i dać nadzieję na lepsze jutro.

REKLAMANina Słupska_BIEG_Baner w artykule (luty-marzec 2021)

– Nowa strona Oriflame to budowanie społeczności jako bezpiecznego miejsca w sieci, z którego można skorzystać bezpłatnie oraz bez wychodzenia z domu. Dzięki niej masz możliwość kontaktu z liderem marki czy psychologiem biznesu, a także szansę na poznanie sporej dawki zawodowych inspiracji, motywacji, zaczerpnięcia porad i zadania nurtujących pytań – czytamy w informacji przesłanej przez szwedzką firmę.

Marka zachęca również do podzielenia się osobistymi sukcesami oraz do współtworzenia treści na nowej stronie.

W tej chwili na nowej stronie można zobaczyć aktualny zbiór informacji z GIS na temat pandemii i obostrzeń. Zostały tu również udostępnione artykuły dotyczące pracy w obecnym czasie oraz treści, które mają dać siłę do działania, a także te związane z dbaniem o zdrowie psychiczne i fizyczne.

Strona ma być również platformą do spotkań z inspirującymi osobowościami. Pierwszą z nich będzie Beata Pawłowska, dyrektor zarządzającą Oriflame na Polskę, Czechy i Słowację , która będzie się dzielić wiedzą o biznesie i motywacji. Spotkanie zaplanowane jest na 18 stycznia (poniedziałek) o godz. 16.00.

Marka zaproponowała również sekcję z psychologiem biznesu, w której co trzy tygodnie będą się pojawiać filmy. Tutaj można też zadawać pytania, na które odpowiedzi zostaną udzielone w kolejnym nagraniu. W chwilach kryzysu zawodowego marka zaprasza do skorzystania z indywidualnej i darmowej konsultacji online ze specjalistą poprzez platformę zoom.

Nowa odsłona strony internetowej Oriflame ruszyła w czasach pandemii, jednak marka zapewnia, że jest to projekt długofalowy. Będzie rozwijany i dostosowywany do bieżących potrzeb.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony