REKLAMAWH Market_banner glowny_maj-czerwiec 2020
Marka Nutridome przekazała produkty regenerujące zniszczone dłonie lekarzy i pielęgniarek - nawilżające mleczka z olejkiem jojoba i odżywki do paznokci i skórek

Marka Nutridome przekazała produkty regenerujące zniszczone dłonie lekarzy i pielęgniarek - nawilżające mleczka z olejkiem jojoba i odżywki do paznokci i skórek (fot. materiały prasowe )

Kosmetyki o wartości blisko 20 tysięcy trafiły do radomskiego szpitala.

REKLAMA

Marka Nutridome wsparła kolejny szpital. Tym razem jest to Samodzielny Wojewódzki Publiczny Zespół Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr Barbary Borzym w Radomiu.

Do placówki trafiły kosmetyki o łącznej wartości blisko 20 tysięcy złotych. To nawilżające mleczka z olejkiem jojoba marki Nutridome, a do tego odżywki do paznokci i skórek Touch marki Orphica.

Placówki medyczne nadal zmagają się z problemami, które generuje COVID-19. Personel medyczny wciąż potrzebuje pomocy i wsparcia. Wymogi sanitarne są bardzo rygorystyczne, a to wiąże się z ciągłą dezynfekcją dłoni, noszeniem rękawiczek. Płyny dezynfekcyjne powodują duże przesuszenie skóry, pękanie paznokci, skórek wokół nich. Bolące i podrażnione ręce nie ułatwiają personelowi medycznemu codziennej pracy – czytamy w informacji przesłanej do redakcji wiadomoscikosmetyczne.pl

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony