wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Wydarzenie South China Beauty Expo odbyło się w dniach 29-31 lipca br.

Wydarzenie South China Beauty Expo odbyło się w dniach 29-31 lipca br. (fot. mat.prasowe)

Podczas gdy z powodu pandemii aktywność na targach w Europie oraz Ameryce Północnej i Południowej nadal praktycznie nie istnieje, w Chinach, gdzie epidemia jest pod kontrolą, uległa ożywieniu. Pod koniec lipca po raz pierwszy odbyły się tam targi South China Beauty Expo (SCBE) w Shenzhen Convention & Exhibition Centre.

REKLAMAManaslu Outdoor - belka w artykułach Perły - 16-23.09.2020

South China Beauty Expo, wydarzenie zorganizowane wspólnie przez BolognaFiere, Informa Markets i Shanghai Baiwen Exhibition Co Ltd, zgromadziło ponad 800 wystawców i marek z całej sieci branży kosmetycznej, obejmującej 22 500 mkw. powierzchni wystawienniczej, aby zbadać możliwości rynkowe w tym regionie Chin. Organizatorzy spodziewali się powitać 20 000 uczestników z branży kosmetycznej.

- South China Beauty Expo to ważny kamień milowy w portfolio produktów Informa Markets Beauty, jako pierwsza impreza B2B łącząca dostawców i kupujących w Greater Bay Area. Podstawową wartością SCBE jest stanie się skuteczną, profesjonalną platformą do udostępniania innowacyjnych technologii, pomysłów i produktów profesjonalistom z całego świata, a także tworzenie większych możliwości biznesowych w całym łańcuchu dostaw kosmetyków - powiedział David Bondi, starszy wiceprezes w Azji w Informa Markets.

- SCBE to pierwsze wydarzenie organizowane przez Informa Markets, BolognaFiere i Shanghai Baiwen Exhibition oraz dowód na to, że międzynarodowi kluczowi gracze muszą współpracować, aby rozwijać przemysł kosmetyczny. Jako BolognaFiere, będziemy konsolidować nasze działania w regionie, aby zaoferować nowe możliwości ponad 10 000 firm i ponad 500 000 operatorów społeczności Cosmoprof na całym świecie. SCBE pomoże przemysłowi kosmetycznemu wznowić działalność po pandemii. Dzięki strategicznej lokalizacji w Shenzhen stanie się ważnym spotkaniem dla osób zainteresowanych dużym potencjałem gospodarczym regionu -  dodał Antonio Bruzzone, dyrektor generalny BolognaFiere.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony