REKLAMABeGlossy - banner główny - 16.07 - 16.08

PRODUCENCI I MARKI

Marketing

 

16 czerwca 2021, 10:29wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
W realizację celu programu zaangażowali się także konsumenci, którzy kupując wybrany produkt takich marek jak Ariel, Vizir czy Fairy pomogli sfinansować 10 tys. posiłków dla podopiecznych stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce

W realizację celu programu zaangażowali się także konsumenci, którzy kupując wybrany produkt takich marek jak Ariel, Vizir czy Fairy pomogli sfinansować 10 tys. posiłków dla podopiecznych stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce (fot. materiały prasowe )

Akcja „Czyste pomaganie” organizowana przez P&G, stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce oraz sieć sklepów Kaufland odbyła się już po raz trzeci. W ramach dotychczasowej współpracy partnerów dostarczono już ponad 25 tys. posiłków. 

REKLAMAGOLDENBOX - belka w artykule - 16.07 - 16.08

Codziennie, z programu dożywiania realizowanego w ośrodkach SOS Wioski Dziecięce korzysta ponad 1,5 tys. dzieci.

– Działania takie jak dożywianie dzieci są bardzo ważne i kluczowe dla ich zdrowia i rozwoju, zwłaszcza podczas pandemii, gdy nie wszyscy nasi podopieczni mają dostęp do regularnych, zdrowych posiłków. Stowarzyszenie przychodzi w tym zakresie z systematyczną pomocą dzieciom i ich rodzinom, co jest możliwe dzięki wsparciu firm takich jak Procter & Gamble – mówi Justyna Kalita, menedżerka fundraisingu korporacyjnego ze stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

Pomoc dzieciom w potrzebie i wsparcie społeczności w obliczu nieoczekiwanych wyzwań i kryzysów to także misja Procter & Gamble od ponad 180 lat. W ciągu ostatniego roku Procter & Gamble podjęło szereg działań, mających na celu m.in. wsparcie lokalnych społeczności, które zostały dotknięte skutkami pandemii COVID-19. Z myślą o nich powstał program „Działajmy Razem”, który jest zobowiązaniem firmy dotyczącym zrealizowania 21 Dobrych Działań na 2021 rok.

– Współpracujemy ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce od wielu lat, wspólnie zrealizowaliśmy wiele projektów, dzięki którym tysiące dzieci otrzymało pomoc. Sfinansowaliśmy pomoce naukowe dla dzieci, umożliwiając im naukę zdalną bądź jej kontynuację. Właśnie zakończyliśmy wspólną akcję „Czyste pomaganie”, której efektem jest zapewnienie 10 tys. pełnowartościowych posiłków dla dzieci – skomentowała Justyna Rymkiewicz, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Procter & Gamble w Europie Centralnej.

Już po raz trzeci P&G w partnerstwie z siecią sklepów Kaufland wspiera stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w walce z niedożywieniem dzieci w potrzebie. W ramach dotychczasowej współpracy partnerów dostarczono już ponad 25 tys. posiłków. Tegoroczna akcja, w ramach której konsumenci kupując produkty takich marek jak Fairy, Vizir, Ariel, Lenor czy Ambi Pur włączyli się w finansowanie posiłków dla dzieci trwała od 13 do 26 maja.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony