PRODUCENCI I MARKI

Eksport

 

27 lipca 2021, 13:35wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Z powodu pandemii COVID-19 większość znaczących międzynarodowych wydarzeń biznesowych została odwołana lub przełożona na 2022 rok lub odbywa się w formule online. Dlatego tak istotne jest poznanie opinii i potrzeb związanych ze wsparciem polskich firm na rynkach zagranicznych.

Z powodu pandemii COVID-19 większość znaczących międzynarodowych wydarzeń biznesowych została odwołana lub przełożona na 2022 rok lub odbywa się w formule online. Dlatego tak istotne jest poznanie opinii i potrzeb związanych ze wsparciem polskich firm na rynkach zagranicznych. (fot. shutterstock)

Polska Agencja Handlu i Dystrybucji pyta polskich przedsiębiorców z branży kosmetycznej, jak promować ich ofertę w Azji Południowo-Wschodniej. Na stronie PAIH można wypełnić ankietę i wskazać swoje potrzeby biznesowe.

Polska Agencja Handlu i Dystrybucji (PAIH) uruchomiła ankietę na temat promocji polskich firm kosmetycznych w Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN).  

Jak podkreśla PAIH, z powodu pandemii COVID-19 większość znaczących międzynarodowych wydarzeń biznesowych została odwołana lub przełożona na 2022 rok lub odbywa się w formule online. Dlatego tak istotne jest poznanie opinii i potrzeb związanych ze wsparciem polskich firm na rynkach zagranicznych.

Tym razem PAIH pyta o oczekiwania dotyczące wsparcia rozwoju biznesu w Azji Południowo-Wschodniej, w tym zainteresowanie udziałem polskich firm kosmetycznych w planowanym na jesień „Regionalnym forum kosmetycznym – Polska - ASEAN". Celem wydarzenia jest promocja Polski i polskiego sektora kosmetycznego w regionie Azji Południowo-Wschodniej. Forum będzie platformą do spotkań ekspertów z Polski i regionu ASEAN, organizacji branżowych oraz przedstawicieli biznesu. Wydarzenie prócz działań promocyjnych, będzie również okazją do nawiązania kontaktu z lokalnymi kontrahentami oraz dystrybutorami.

Ankieta, którą można wypełnić tutaj ma charakter informacyjny i nie jest równoważna z deklaracją udziału w wydarzeniach organizowanych przez PAIH.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony