REKLAMAKonferencja Politechnika Wrocławska konferencja ISEO

(fot. materiał partnera)

Nikt z nas nie powinien pozostawać obojętny w obliczu narastających problemów ekologicznych, z jakimi mierzy się nasza planeta. Nasza świadomości na temat zmian klimatycznych jest coraz większa i wszystkim nam zależy na tym, aby powietrze, którym oddychamy, nie było zanieczyszczone, woda, którą pijemy była czysta, a naszej planety nie zatruwały kolejne tony śmieci, z którymi nie potrafimy sobie poradzić.

Będąc marką świadomą tych problemów, zależy nam na wprowadzaniu rozwiązań, których celem jest dbanie o nasze wspólne dobro. W duchu dbania o środowisko powstał nasz nowy produkt — papier toaletowy Velvet ecoROLL. Naszym celem było stworzenie produktu, który charakteryzuje jakość, do której przywykli nasi klienci, przy jednoczesnym wykorzystaniu rozwiązań redukujących szkodliwy wpływ na środowisko.

Dostępny w dwóch wariantach 3-warstwowy papier toaletowy Velvet ecoROLL Delikatnie Biały oraz Rumianek i Aloes 4 rolki to dobrze znany naszym konsumentom komfort użytkowania, stanowiący jednocześnie ekologiczną alternatywę do standardowego papieru Velvet 8 rolek.

Teraz konsumenci mogą cieszyć się swoim ulubionym produktem w mniejszym pakowaniu, które zawiera tyle samo papieru co jego standardowa forma, a przy tym jest ekologiczny, wydajny i zajmuje mniej miejsca w łazience.

Co sprawia, że papier Velvet ecoROLL jest przyjazny środowisku:

 • 4 rolki papieru toaletowego Velvet ecoROLL odpowiadają 8 standardowym rolkom, dzięki czemu możesz wymieniać je rzadziej oszczędzając tym samym miejsce
  w łazience.*
 • W opakowaniu Velvet ecoROLL w porównaniu z produktem standardowym zmniejszyliśmy ilość plastiku o 28%.*
 • Rolki papieru Velvet ecoROLL są bardzo ściśle nawinięte co sprawia, że do ich transportu wykorzystujemy mniejszą ilość samochodów ciężarowych redukując tym samym emisje CO2 o 36%.*
 • W Velvet ecoROLL używamy tylko 4 kartonowych tulejek, a samo opakowanie także jest mniejsze niż w standardowym papierze co sprawia, że używając tego produktu generujemy aż o 43% mniej odpadów.*
 • Do produkcji papieru Velvet ecoROLL wykorzystujemy wyłącznie celulozę pochodzącą z certyfikowanych lasów.

Velvet Care - Eco Agenda 2025

Dbanie o środowisko jest jednym z głównych celów, jakie wyznaczyła sobie firma Velvet CARE. Nowo wprowadzony produktu Velvet ecoROLL oznaczony znakiem SAVE NATURE, podkreślającym nasze działania na rzecz ochrony środowiska, jest elementem szerszej strategii, którą zamierzamy realizować przez najbliższe lata. Zależy nam na racjonalnym wykorzystywaniu dostępnych zasobów i wierzymy, że działania podejmowane w skali lokalnej mogą przynieść trwałe zmiany w skali globalnej. Zmiany zaczynamy od samych siebie, między innymi poprzez wprowadzanie na rynek nowych, ekologicznych rozwiązań.

*Długość 4 rolek Velvet ecoROLL odpowiada 8 standardowym rolkom papieru Velvet Delikatnie Biały lub Rumianek i Aloes. Wszystkie elementy Ecostory odnoszą się do porównania papieru Velvet ecoROLL do standardowych papierów Velvet Delikatnie Biały lub Rumianek i Aloes 8 rolek.

www.velvet.pl

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony