REKLAMAWebinarium DZP_baner główny_maj-czerwiec 2022
Renata Ciszewska-Kłosińska, dyrektor marketingu Delia Cosmetics i Dariusz Stasiukiewicz, dyrektor sprzedaży z jedną z nagród Perły Rynku Kosmetycznego 2021

Renata Ciszewska-Kłosińska, dyrektor marketingu Delia Cosmetics i Dariusz Stasiukiewicz, dyrektor sprzedaży z jedną z nagród Perły Rynku Kosmetycznego 2021 (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Ponad 100 produktów lub linii zostało zgłoszonych do tegorocznej edycji rankingu Perły Rynku Kosmetycznego. Najwięcej w segmencie kosmetyków do twarzy. Jurorzy wybrali zwycięzców w 25 kategoriach. 7 września 2021 r., podczas uroczystej gali w warszawskim hotelu Hilton Double Tree wręczyliśmy nagrody zwycięzcom.

REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

7 września 2021 podczas uroczystej gali rozdaliśmy nagrody laureatom tegorocznej edycji Pereł Rynku Kosmetycznego. Frekwencja dopisała, było to pierwsze spotkanie zorganizowane stacjonarnie po rocznej przerwie wymuszonej ograniczeniami związanymi z pandemią. Gościliśmy menedżerów z czołowych firm z sektora FMCG oraz menedżerów zarządzających sieciami handlowymi, prezesów, dyrektorów zakupów, category managerów.

Gości powitał zarząd Wydawnictwa Gospodarczego dr Adam Koziolek i Piotr Chrobot, którzy podziękowali producentom biorącym udział w rankingu, jurorom oceniającym produkty oraz podkreślili wagę badania, w którym to handel jasno wskazuje, jakimi produktami jest zainteresowany. Przekazali również informacje na temat planów rozwoju wydawnictwa, w których priorytetem jest cyfryzacja mediów.

Ideę projektu Perły Rynku, jego cele i znaczenie omówili Bożena Graczyk, dyrektor sprzedaży "Wiadomości Kosmetycznych" i Michał Kłys, dyrektor sprzedaży "Wiadomości Handlowych".

Gala odbyła się w eleganckich wnętrzach warszawskiego hotelu Hilton Double Tree. Spotkanie poprowadził Tomasz Kammel. O oprawę muzyczną zadbał zespół Tony-S.

W tym roku po raz kolejny patronat honorowy nad projektem objął Business Centre Club. Partnerem gali była natomiast firma Just Buy It Distribution - spółka z Grupy IPS Holding, wyłączny dystrybutor marki SHIR Beauty & Science by InnoCan Pharma.

Uroczystość rozdania nagród Perły Rynku Kosmetycznego stała się również okazją do wręczenia pierwszej w historii redakcji Wiadomości Kosmetycznych nagrody Osobowość Rynku Beauty. Trafiła ona w ręce Teresy Stachnio od 30 lat działającej w branży kosmetycznej, przez ponad 20 lat związanej z siecią Drogerii Jasmin i firmą PGD Polska, ostatnio pełniącej funkcję wiceprezesa sieci. 

Perły Rynku Kosmetycznego to ranking od 16 lat organizowany przez redakcję „Wiadomości Kosmetycznych”, cieszący się uznaniem w branży wśród producentów i dystrybutorów kosmetyków oraz wśród detalistów, dla których jest swoistym drogowskazem pokazującym na jakie marki i produkty warto zwrócić uwagę. Logo Perły Rynku Kosmetycznego jest również znakomicie rozpoznawalne wśród konsumentów. Zaistniało na setkach produktów i stało się zachętą do sięgnięcia po wyróżnione nim produkty i marki.

Ranking Perły Rynku Kosmetycznego jest wyjątkowy na tle licznych konkursów wyłaniających najlepsze produkty. Jego szczególna wartość polega na tym, że otwiera markom i produktom drzwi do dystrybucji, stwarza pole do negocjacji handlowych i możliwości wejścia na półki sieci drogeryjnych, perfumeryjnych, aptecznych, międzynarodowych, ogólnopolskich i regionalnych. To dlatego, że produkty zgłoszone do badania osobiście testują osoby, które odpowiadają za asortyment w sieciach sprzedaży. W zależności od struktury – są to prezesi i kierownicy sieci, dyrektorzy zakupów i dyrektorzy handlowi, menedżerowie i kierownicy kategorii kosmetycznych.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~dona 1 6 miesięcy temu

  Gratulacje!

  Edytowany: 6 miesięcy temu

  oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
do góry strony