REKLAMAMężczyzna webinar baner glowny_obejrzyj nagranie

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Rynek

 

19 lutego 2013, 15:31wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Zarząd spółki Delko poinformował, iż do ogólnopolskiego projektu detalicznego Blue Stop przystępuje pięć nowych sklepów tygodniowo. Jest to nowa propozycja dystrybutora, adresowana nie tylko do drogerii, ale wszystkich sklepów, które w swoim asortymencie posiadają artykuły chemiczne i drogeryjne.

REKLAMAWebinar EKO_obejrzyj nagranie_baner w artykule

Przygotowania do uruchomienia projektu trwały przez cały ubiegły rok. W tym czasie prowadzono rozmowy z potencjalnymi partnerami oraz producentami. – Opracowany przez nas model nie jest typową franczyzą – mówi Dariusz Kawecki, prezes Delko. – To działanie partnerskie, którego celem poza pozyskiwaniem nowych powierzchni handlowych jest też, a może przede wszystkim, integracja mająca na celu osiąganie wspólnych korzyści – dodaje. W tej chwili Delko współpracuje z 29 partnerami, a w kolejnych 18 placówkach trwają prace związane z wizualizacją odpowiadającą standardom sieci.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony