wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Ziko Dermo Beauty Forum to konferencja dla personelu drogerii Ziko Dermo, podczas której konsultanci będą podnosić swoje kompetencje sprzedażowe i poznają kosmetyczne nowinki. Spotkają się z przedstawicielami największych, światowych i polskich marek dermokosmetycznych.

Miejscem spotkań, warsztatów i prelekcji będzie Aparthotel „Termy Uniejów”. 24 maja personel Ziko Dermo będzie miał okazję spotkać się z przedstawicielami największych, światowych i polskich marek dermokosmetycznych, pogłębić wiedzę na temat produktów, substancji aktywnych, nowinek dermokosmetycznych. Spotkanie będzie również okazją do wymiany doświadczeń i opinii oraz dyskusji o nowych trendach rynkowych. Konferencja Ziko Dermo Beauty Forum rozpoczyna serię wydarzeń związanych ze świętowaniem 10-lecia drogerii Ziko Dermo.

W 2022 Ziko Dermo kończy 10 lat.  Pierwsza drogeria pod szyldem Ziko Dermo została otwarta właśnie w maju 2012 roku w Krakowie na os. Jagiellońskim. Dlatego też zorganizowana w maju Konferencja Ziko Dermo Beauty Forum rozpocznie serię wydarzeń – promocji i eventów związanych ze świętowaniem tego wyjątkowego jubileuszu.

W pierwszym dniu konferencji   zespół dermokonsultantek i dermokonsultatów drogerii Ziko Dermo spotka się z przedstawicielami największych firm dermokosmetycznych takich jak: L’Oréal Polska, Laboratoire Native Galderma Polska,  NuxePolska, Perrigo Poland, Dr Irena Eris., Laboratoires Expanscience Polska. Przy specjalnie przygotowanych przez dostawców stoiskach będzie można porozmawiać m.in. o nowych produktach i liniach kosmetycznych oraz przetestować preparaty do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Spotkania te będą również okazją do wymiany doświadczeń, opinii i dyskusji o nowych trendach rynkowych. Program konferencji został przygotowany w taki sposób, aby każdy z wystawców mógł się zaprezentować szerokiej publiczności i opowiedzieć o swojej firmie, jej planach i rozwoju asortymentu.

Drugi dzień konferencji będzie wypełniony warsztatami i szkoleniami, podczas których dermokonsultantki i dermokonsultanci pogłębią swoją wiedzę na temat nowoczesnych metod obsługi klienta oraz zasad holistycznej pielęgnacji. Praktyczne warsztaty będą prowadzone z wykorzystaniem rzeczywistych case study.

Ziko Dermo Beauty Forum to także okazja do bliższego poznania się wszystkich pracowników drogerii Ziko Dermo. Konferencja da im możliwość wymiany opinii, doświadczeń, umiejętności, a także pogłębienia relacji koleżeńskich.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony