REKLAMAWH Market_banner glowny_maj-czerwiec 2020

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

 

21 sierpnia 2019, 13:58wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Zmiana nazwy symbolizuje przemianę z wewnętrznej fabryki koncernu Oriflame na producenta otwartego na zlecenia od innych marek kosmetycznych

Zmiana nazwy symbolizuje przemianę z wewnętrznej fabryki koncernu Oriflame na producenta otwartego na zlecenia od innych marek kosmetycznych (fot. Grzegorz Szafraniec)

Firma Oriflame Products Poland, spółka należąca do Grupy Oriflame, jednego z 20 największych koncernów kosmetycznych na świecie, zmieniła nazwę. Teraz nazwa się Cetes Cosmetics Poland.

REKLAMA

Polski zakład produkcyjny należący do Grupy Oriflame zmieniła nazwę z Oriflame Products Poland na Cetes Cosmetics Poland. – Zmiana nazwy symbolizuje naszą przemianę z wewnętrznej fabryki koncernu Oriflame na producenta wspierającego także innych klientów, właścicieli światowych i lokalnych marek kosmetycznych – wyjaśniła Anna Grzybowska, HR director firmy.

Cetes Cosmetics Poland to fabryka zlokalizowana w warszawskim Ursusie. Rocznie produkuje blisko 200 milionów sztuk kosmetyków. Są to m.in. kremy, balsamy, fluidy, szampony, pasty do zębów, maskary, perfumy, scruby, dezodoranty, toniki, mleczka, żele do kąpieli. Pakowane są w najróżniejsze opakowania jednostkowe: słoiki, tuby, butelki, opakowania szklane, saszetki.

Firma wciąż szuka pracowników. – Dzięki stosowaniu najróżniejszych technologii kosmetycznych, a także współpracy z pozostałymi fabrykami koncernu Oriflame w Rosji, Indiach i Chinach, Cetes Cosmetics Poland jest idealnym miejscem do stawiania pierwszych kroków lub kontynuowania rozwoju w obszarze produkcji przez inżynierów, chemików, mikrobiologów i kosmetologów – mówi Anna Grzybowska. Dodaje równocześnie, że największym wyzwaniem dla działu personalnego jest obecnie budowanie świadomości nowej marki wśród kandydatów, a także kreowanie atmosfery zachęcającej pracowników do wiązania się z firmą na dłużej. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony