REKLAMATestowane przez WK

PRODUCENCI I MARKI

Marketing

TRENDY

KONKURSY

 

19 października 2022, 00:00wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Zwycięzcy rankingu Perły Rynku Kosmetycznego 2022

Zwycięzcy rankingu Perły Rynku Kosmetycznego 2022

57 produktów i linii w 18 kategoriach nagrodzili jurorzy z najważniejszych sieci drogeryjnych, aptecznych oraz e-sklepów i platform e-commerce statuetką Perły Rynku Kosmetycznego 2022 osobiście testując i wskazując najciekawsze rynkowe nowości.

REKLAMABeauty and the Future baner w artykule WK

Dziś, w hotelu Courtyard Marriott w Warszawie rozdaliśmy nagrody w rankingach Perły Rynku Kosmetycznego i Perły Rynku FMCG.

W kosmetycznej odsłonie projektu, w którym wyłaniane są najlepsze nowości z kategorii beauty, jurorzy wskazali zwycięzców w 18 kategoriach, w tym największych obejmujących produkty pielęgnacyjne i do makijażu, jak i wskazujących na produkty niszowe. Wśród marek walczących o tytuł Perły Rynku Kosmetycznego znalazły się zarówno znane marki o ugruntowanej pozycji, jak i zupełnie nowe – debiutujące na rynku.   

Najwięcej nagród przypadło w udziale firmie i marce 4Szpaki. Najwięcej złotych Pereł Rynku Kosmetycznego zdobyła firma Sylveco. Obie firmy specjalizują się w kosmetykach naturalnych.

Uczestnicy wydarzenia nie tylko odebrali statuetki, ale także mieli okazję do biznesowych rozmów. W jednym miejscu spotkali się producenci, dystrybutorzy oraz detaliści. Z uroczystości niektórzy wyszli z dodatkowymi cennymi nagrodami.

Firma KinAds - operator reklamowy największej w Polsce sieci kin - ufundowała 3 vouchery o wartości 15 tys. zł każdy na kampanię kinową oraz przygotowała quiz kinowy z nagrodami. Vouchery otrzymały: firma Delia Cosmetics, drogerie Pigment oraz sieć Lewiatan.

Natomiast firma Ada Plus - producent markowej biżuterii srebrnej ufundowała14 kompletów biżuterii srebrnej oraz kod rabatowy do swojego firmowego sklepu. 

Fundatorami upominków były też firmy Pripravka i Sorvella Perfume, które obdarowały jurorów oraz szczęśliwych zdobywców tytułów Perła Rynu Kosmetycznego i Perła Rynu FMCG.  

Perły Rynku to ogólnopolski, niezależny plebiscyt branżowy, w którym detaliści wskazują najbardziej udane nowości kosmetyczne, chemii gospodarczej, spożywcze oraz rozwiązania dla sklepów. Projekt składa się z dwóch równolegle przebiegających badań produktów kosmetycznych i FMCG.

Pierwsza edycja Pereł Rynku Kosmetycznego odbyła się w 2006 roku. Początkowo był to ranking konsumencki. Szybko jednak zmienił formę na ranking biznesowy, a jego formuła jest absolutnie wyjątkowa. Laureaci badania wyłaniani są przez profesjonalne jury, w którego składzie zasiadają menedżerowie z sieci drogeryjnych, aptecznych oraz platform e-commerce. Jurorzy osobiście testują produkty zgłoszone do badania i oceniają ich potencjał rynkowy.   

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony