wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Rossmann rekrutuje pracowników do wszystkich działów firmy

Rossmann rekrutuje pracowników do wszystkich działów firmy (fot.materiały prasowe)

Rossmann zaprezentował nową odsłonę strony internetowej przygotowanej dla kandydatów, którzy są zainteresowani pracą w firmie. Znalazły się na niej wszystkie niezbędne informacje o firmie.

REKLAMADermaglin - Belka w artykułach - Perły - 18-25.09.2020

Oferty pracy, pakiet benefitów, propozycje praktyk i staży, informacje o szkolenia i programach rozwojowych dla pracowników – to najważniejsze zakładki na stronie związanej z pracą w Rossmannie kariera.rossmann.pl  Kandydaci mogą aplikować na stanowiska w: centrali firmy, Centrum Informatycznym, do sklepów i centrów logistycznych.

W krótkim filmie przedstawiono jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji. W związku z panującą pandemią, dbając o bezpieczeństwo rekrutowanych i rekrutujących, wszystkie rozmowy o pracę prowadzone są on-line (wideokonferencje lub przez telefon).

Na stronie zaprezentowano szeroki pakiet benefitów, w tym aktywności „Pozytywnie Zakręconych”. To największy w Polsce program rozwoju pasji dla pracowników. Co roku, w jego ramach, organizowanych jest ponad 160 wydarzeń dla pracowników z całej Polski. Ich uczestnicy: nurkują, pływają na deskach do kitesurfingu, mają warsztaty taneczne, kulinarne, a nawet robią patenty na sternika motorowodnego. Za to zimą jeżdżą na nartach i snowboardzie.

Dzięki nowej stronie studenci dowiedzą się jak można aplikować na staże i praktyki, a także poznają ambasadorów firmy, którzy tak jak oni, zapragnęli połączyć zajęcia na uczelni ze zdobywaniem praktycznych umiejętności.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony