REKLAMAKonferencja Politechnika Wrocławska konferencja ISEO

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Apteki

PERSONALIA

 

28 kwietnia 2022, 17:16wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Remigiusz Chrzanowski zarządzał DOZ.pl od 1 stycznia 2022 r.

Remigiusz Chrzanowski zarządzał DOZ.pl od 1 stycznia 2022 r. (fot. materiały prasowe)

Remigiusz Chrzanowski nie jest już prezesem DOZ.pl. Jak poinformowała spółka, został odwołany ze stanowiska 26 kwietnia 2022 r.

Remigiusz Chrzanowski dołączył do Grupy Pelion na początku br.  1 stycznia 2022 r. zgromadzenie wspólników DOZ.pl zadecydowało o powierzeniu mu funkcji prezesa spółki. Zadaniem Chrzanowskiego był rozwój działalności spółki w nowych strategicznych obszarach.

Wczoraj pojawiła się nieoficjalna wiadomość, że na stanowisku prezesa DOZ.pl nastąpiła zmiana. Dziś Grupa Perlon, do której należy DOZ.pl potwierdziła tę informację.

- Pan Remigiusz Chrzanowski z dniem 26.04.2022 r. został odwołany z funkcji Prezesa Zarządu DOZ.pl. – poinformowała Olga Rosłonek z biura prasowego Pelion SA. Nie podano, czy został powołany nowy menedżer na to stanowisko.

Przed objęciem stanowiska prezesa DOZ.pl Remigiusz Chrzanowski odpowiadał za rozwój obszaru digital, zasiadając w zarządzie Super-Pharm Poland w latach 2019-2021, a wcześniej w latach 2017-2019 w zarządach spółek odpowiedzialnych za rozwój e-commerce Apteki Gemini.

DOZ.PL to największy polski portal o zdrowiu, który łączy fachową wiedzę profilaktyce zdrowotnej oraz opiece farmaceutycznej i medycznej z szeroką ofertą produktów. Spółka DOZ jest częścią grupy Pelion. Pod szyldem DOZ działa sieć ponad tysiąca aptek. W ramach grupy Pelion działa również sieć ok. 300 drogerii Natura.

Przypomnijmy, że niedawno nastąpiła zmiana w innej spółce wchodzącej w skład Grupy Pelion. Stanowisko prezesa Natury objął Marcin Bojarski.

Czytaj więcej: Marcin Bojarski nowym prezesem Drogerii Natura

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony