REKLAMALuba - Banner Główny - 24.02-01.03.

WYDARZENIA I PREMIERY

 

6 września 2019, 11:11wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
 Serial będzie emitowany w 172 krajach i 43 wersjach językowych. Premiera w Polsce już 7 września

 Serial będzie emitowany w 172 krajach i 43 wersjach językowych. Premiera w Polsce już 7 września (fot. mat.prasowe)

Serial podejmuje temat najtrudniejszych wyzwań, z jakimi mierzy się ludzkość na świecie. W dokumencie wzięli udział  m.in. Hugh Jackman, Usher, Pharrell Williams oraz Priyanka Chopra. Premiera 6- odcinkowego serialu w Polsce już 7 września 2019 r.

REKLAMA

ACTIVATE: THE GLOBAL CITIZEN MOVEMENT, w Polsce pod nazwą "Jak zmienić świat" to serial dokumentalny wyprodukowany przez National Geographic i Procter & Gamble we współpracy z Global Citizen i RadicalMedia, będzie miał swoją światową premierę 5 września.

W serialu wystąpili m.in. Hugh Jackman, Common, Usher, Rachel Brosnahan, Gayle King, Bonang Matheba, Darren Criss, Pharrell Williams, Uzo Aduba, Becky G oraz Priyanka Chopra Jonas. Dokument będzie emitowany w 172 krajach i 43 wersjach językowych. Premiera w Polsce już 7 września o godzinie 20, na kanale National Geographic.

Projekt jest owocem współpracy National Geographic, Procter & Gamble oraz Global Citizen, w ramach której wykorzystują swój wpływ oraz skalę oddziaływania, by zwiększyć świadomość globalnej społeczności i zainspirować do zmiany. Każdy odcinek porusza inny problem, przedstawiając poszczególne kampanie organizacji Global Citizen, jej organizatorów, środowiska wspierające, lokalnych działaczy i aktywistów.

Global Citizen od ponad dziesięciu lat walczy ze skrajnym ubóstwem wspierając inicjatywy obywatelskie, angażując przedstawicieli biznesu, organizacje i władze do pomocy finansowej, a także wprowadzania zmian prawnych. Wszystko to, by zgodnie z Celami Zrównoważonego Rozwoju ONZ , do roku 2030 wyeliminować skrajne ubóstwo.

Procter & Gamble ma długoletnie doświadczenie w wykorzystywaniu siły swoich marek i angażowaniu pracowników w działania na rzecz lepszego świata,  m.in. w rozwiązywanie problemów edukacji dziewcząt, dostępu do czystej wody, pomocy ofiarom klęsk żywiołowych, zrównoważonego rozwoju oraz nierówności społecznych.

National Geographic od ponad 130 lat prezentuje obrazy i historie, które pomagają widzom zrozumieć otaczający ich świat i, co za tym idzie, przejąć się jego losem.
 

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony