PRODUCENCI I MARKI

Biznes

MARKI

 

8 grudnia 2021, 16:31wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

(fot. Ouai Instagram)

Koncern Procter & Gamble przejmuje kolejną markę. Tym razem to Quai – prestiżowa marka pielęgnacyjna założona przez Jen Atkin. Wartości transakcji nie ujawniono.

Koncern Procter & Gamble przejmuje kolejną markę. Tym razem to Quai – prestiżowa marka pielęgnacyjna założona przez Jen Atkin. Wartości transakcji nie ujawniono.

Zaledwie kilka tygodni temu informowaliśmy, że do portfolio Procter & Gamble dołączyła marka do pielęgnacji skóry Farmacy Beauty, tymczasem koncern informuje o kolejnej transakcji. Procter & Gamble przejmuje prestiżową markę Quai, która zaczynała swoją działalność od produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów i stopniowo rozszerzała asortyment o produkty do pielęgnacji skóry i zapachy. W Polsce można ją kupić m.in. w perfumeriach Sephora i Douglas.

Markę założyła Jen Atkin, która do swoich klientów zalicza takie gwiazdy i celebrytów, jak Dua Lipa, Hailey Beiber i członków dynastii Kardashian-Jenner. Podobno Ouai to ulubione kosmetyki do włosów Kim Kardashian. Jen Atkin pozostaje w firmie na stanowisku dyrektora kreatywnego

Quai to pierwsza z segmentu premium marka kosmetyków do włosów w portfolio Procter & Gamble, ale nie pierwsza w tej kategorii. P&G w segmencie masowym oferuje takie marki produktów do włosów jak Pantene, Head & Shoulders, Herbal Essences, Pantene, Aussie.

Wartości transakcji nie ujawniono. Przejęcie wymaga zatwierdzenia przez organy regulacyjne.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony