REKLAMA

PRODUCENCI I MARKI

Inwestycje

Biznes

WYWIADY I OPINIE

 

16 października 2019, 15:26wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Rafał Gulatowski, prezes zarządu Veoli Botanica, chce skupić się na kosmetyce pielęgnacyjnej i naturalnych produktach

Rafał Gulatowski, prezes zarządu Veoli Botanica, chce skupić się na kosmetyce pielęgnacyjnej i naturalnych produktach (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Chcemy produkować kosmetyki o bardzo wysokiej jakości, ale mocno wyselekcjonowane, o bezkompromisowym naturalnym składzie. Takie, które będą służyły kobietom do codziennej pielęgnacji - zapowiada Rafał Gulatowski, prezes zarządu Veoli Botanica.

REKLAMABelka w artykułach_Notino(INIS)_marzec/kwiecień 2020

Firma Veoli Botanica stawia na kosmetyki pielęgnacyjne i, jak mówi Rafał Gulatowski, prezes zarządu spółki  - nie ma ambicji stworzenia szerokiego portfolio kosmetyków. – Chcemy produkować kosmetyki o bardzo wysokiej jakości, ale mocno wyselekcjonowane. O bezkompromisowym naturalnym składzie, które będą służyły kobietom do codziennej pielęgnacji – podkreślił.

– Staramy się zaoferować bardzo dobry, jakościowy produkt. Nasze kosmetyki są naturalne, ekologiczne, wegańskie. Chcemy przestawić klientów ze zwykłych kosmetyków na naturalne. Uważamy, że w tym kierunku należy się rozwijać i w takim świat będzie podążał dodaje Rafał Gulatowski.

 Veoli Botanica zaprezentowała swoje portfolio kupcom z sieci handlowych podczas tegorocznego Forum Branży Kosmetycznej.

– Jesteśmy młodą firmą na polskim rynku i po raz pierwszy uczestniczyliśmy w takim przedsięwzięciu, jak Forum Branży Kosmetycznej. Celem, jaki sobie stawialiśmy, było przede wszystkim poznanie nowych kontrahentów. Formuła zaproponowana przez Wydawnictwo Gospodarcze jest bardzo dobra. Tutaj nie ma indywidualnych klientów. To wydarzenie, podczas którego można porozmawiać o biznesie i pokazać się potencjalnym kontrahentom oraz odbyć spotkania B2B - podkreśla prezes.

Przyznaje również, że nie rozczarowała go merytoryczna strona Forum Branży Kosmetycznej.

Szczególnie dla mnie, jako osoby zarządzającej firmą, wszelkiego rodzaju dane statystyczne czy informacje dotyczące rozwoju rynku kosmetycznego, które podano podczas prezentacji i paneli, są bezcenne. Tym bardziej w przypadku młodej firmy, która dopiero wchodzi na rynek i ma ambitne plany, aby na tym rynku długo pozostać mówi Rafał Gulatowski.

Ekspozycja firmy Veoli Botanica na Forum Branży Kosmetycznej 2019

Forum Branży Kosmetycznej to konferencja B2B poświęcona biznesowi kosmetycznemu, informująca o najważniejszych trendach na tym rynku, łącząca przemysł z handlem. Organizatorem Forum Branży Kosmetycznej jest Wydawnictwo Gospodarcze, wydawca magazynów B2B "Wiadomości Kosmetyczne" i "Wiadomości Handlowe" oraz portali wiadomoscikosmetyczne.pl i wiadomoscihandlowe.pl. 7. Edycja Forum odbyła się 3 października br. w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony