PRODUCENCI I MARKI

Marketing

MARKETING

OPAKOWANIA

 

19 kwietnia 2022, 13:03wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Refille dostępne są w każdej kolekcji Rituals i stanowią uzupełnienie produktów takich jak balsamy do ciała, wybrane kremy do twarzy, patyczki zapachowe, perfumy do samochodu czy płyny do mycia rąk

Refille dostępne są w każdej kolekcji Rituals i stanowią uzupełnienie produktów takich jak balsamy do ciała, wybrane kremy do twarzy, patyczki zapachowe, perfumy do samochodu czy płyny do mycia rąk (fot. materiały prasowe )

Rituals Cosmetics, z okazji zbliżającego się dnia ziemi ogłosił, że zobowiązuje się posadzić 5 millionów drzew w 2022 r. Jedno za każdy sprzedany refill.

Rituals Cosmetics ogłosiła największą jak dotąd inwestycję na rzecz wsparcia planety, decydując się na posadzenie, ochronę oraz odnowę jednego drzewa za każdy sprzedany refill. We współpracy z wiodącymi organizacjami ekologicznymi, marka do końca 2022 roku planuje posadzić 5 milionów drzew na całym świecie.

Inicjatywa jest częścią większej strategii Rituals Clean, Conscious & Caring, której celem jest redukcja śladu węglowego. Stanowi krok na drodze do zrównoważonej przyszłości, do czego marka zobowiązała się otrzymując na początku roku certyfikację B Corporation.

Czytaj też: Marka Rituals Cosmetics ogłasza cele związane ze równoważonym rozwojem

Refille dostępne są w każdej kolekcji Rituals i dotyczą produktów takich jak balsamy do ciała, wybrane kremy do twarzy, patyczki zapachowe, perfumy do samochodu, płyny do mycia rąk. Z okazji zbliżającego się Dnia Ziemi (22 kwietnia), przez cały tydzień (19-23.04) klienci Rituals otrzymają 20 proc. zniżki na wszystkie wkłady uzupełniające.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony