REKLAMAKonferencja Politechnika Wrocławska konferencja ISEO

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Sieci drogeryjne

 

4 lipca 2022, 15:31wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Voucher można będzie zrealizowac w kasach drogerii stacjonarnych - tradycyjnych oraz samoobsługowych

Voucher można będzie zrealizowac w kasach drogerii stacjonarnych - tradycyjnych oraz samoobsługowych (fot. materiały prasowe )

Rossmann rozda tysiące voucherów na tańsze zakupy w cotygodniowej „szybkiej akcji”. Zdobyć je będzie można w aplikacji, ale zrealizować tylko w drogerii stacjonarnej.

W każdą środę około godz. 18.00, w aplikacji Rossmann PL, można będzie wygrać voucher na wybrany produkt. Dzięki „Szybkiej akcji” klienci zapłacą za niego od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Liczba voucherów jest limitowana – co tydzień będzie ich kilkanaście tysięcy.

W każdym tygodniu oferta będzie dotyczyła innego produktu. Wartość vouchera także będzie zróżnicowana – od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Można go wykorzystać podczas zakupów w drogerii stacjonarnej – zarówno przy kasie tradycyjnej jak i samoobsługowej.

Aby zdobyć voucher trzeba być członkiem Klubu Rossmann i zainstalować na swoim smartfonie aplikację Rossmann PL. Te osoby, które już korzystają z aplikacji, muszą zaktualizować ją do najnowszej wersji.

Karta z „Szybką akcją” pojawi się już w najbliższą środę na głównej stronie aplikacji. Po wybraniu przycisku „Chcę to!” należy jeszcze zaakceptować regulamin i ponownie potwierdzić chęć zdobycia vouchera.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony