REKLAMAWebinar EKO_obejrzyj nagrane_baner glowny

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Sieci drogeryjne

 

25 lutego 2021, 15:58wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Rossmann szczególnie wyróżnił się dostosowując swoje działania do nowej rzeczywistości poprzez oddanie do dyspozycji klientów kas samoobsługowych oraz rozwój aplikacji o Rossmann GO, czyli możliwość  skanowania produktów za pomocą własnego telefonu i płacenia online za pomocą podpiętej do aplikacji karty płatniczej

Rossmann szczególnie wyróżnił się dostosowując swoje działania do nowej rzeczywistości poprzez oddanie do dyspozycji klientów kas samoobsługowych oraz rozwój aplikacji o Rossmann GO, czyli możliwość  skanowania produktów za pomocą własnego telefonu i płacenia online za pomocą podpiętej do aplikacji karty płatniczej (fot. materiały prasowe/Rossmann)

W „Raporcie sieci handlowych w Polsce za 2020 rok” przygotowanym przez Listonic, pozycję lidera w kategorii drogerie zajmuje Rossmann. Na dalszych miejscach są kolejno Hebe, Super-Pharm i Natura.

REKLAMAWebinar EKO_obejrzyj nagranie_baner w artykule

„Raport sieci handlowych w Polsce” prezentuje sklepy, które budzą największe zainteresowanie wśród użytkowników aplikacji zakupowej Listonic.

W kategorii drogerie od lat lider jest jeden – Rossmann, który umacnił swoją pozycję, zyskując w stosunku do zeszłorocznej edycji 0,4 p.p. popularności na listach zakupów. Następne miejsca, podobnie jak w 2019 roku, zajmują kolejno Hebe, Super-Pharm i Natura.

– Sklepy z kategorii drogerii w 2020 roku były ważną częścią codziennych zakupów, ponieważ to tam najczęściej konsumenci zaopatrywali się w środki higieniczne  i dezynfekujące – czytamy w raporcie Listonic.

Autorzy raportu zaznaczają, że w drogeriach duży nacisk położono na dbanie o czystość i dezynfekcję, co pozwoliło utrzymać się im na rynku w trudnych czasach. Natomist Rossmann szczególnie wyróżnił się dostosowując swoje działania do nowej rzeczywistości poprzez oddanie do dyspozycji klientów kas samoobsługowych oraz rozwój aplikacji o Rossmann GO, czyli możliwość  skanowania produktów za pomocą własnego telefonu i płacenia online za pomocą podpiętej do aplikacji karty płatniczej.

Źródło: „Raport sieci handlowych w Polsce za 2020 rok” przygotowany przez Listonic

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony