REKLAMAFBK_Banner Główny

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Drogerie

Sieci drogeryjne

 

20 stycznia 2023, 12:14wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Rossmann przedstawił sylwetki ambasadorek i ambasadorów, którzy będą reprezentować i promować firmę w środowisku akademickim.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

Rossmann ściśle współpracuje z uczelniami wyższymi w zakresie projektów naukowych a także pozyskiwania kadr. Rossmann prowadzi staże dla studentów oraz organizuje wykłady dla poszczególnych wydziałów pokazując, jak działa w różnych obszarach, np. IT czy architektury obiektów. Z Politechniką Łódzką sieć przypieczętowała swoją współpracę umową, która została podpisana w 2019 r.

Czytaj także: Rossmann zaprasza studentów na wykłady o tym, jak projektuje swoje drogerie

Rossmann prowadzi bardzo aktywne działania HR i rekrutuje nowe kadry pokazując, że jest firmą nowoczesną, rozwojową, wyprzedzającą trendy.

Czytaj więcej: Rossmann inwestuje w technologie i realizuje projekt drogerii przyszłości

Teraz Rossmann przedstawił ambasadorki i ambasadorów, którzy będą promować firmę w środowisku akademickim i wspierać ją w organizacji wydarzeń dla studentów.

Nowymi reprezentantami Rossmanna zostali:

Monika Góra – inżynier logistyki i studentka dwóch kierunków studiów magisterskich – informatyki stosowanej oraz translatoryki.
 
Natalia Marszałek – studentka trzeciego roku roku Analityki Biznesu na Uniwersytecie Łódzkim.  

Mikołaj Karolewski – student trzeciego roku Logistyki na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Rossmann w 2023 r. obchodzi 50 lecie istnienia. W Polsce ta wywodząca się z niemieckiego rynku sieć jest obecna od 30 lat i jest największym detalistą drogeryjnym. Prowadzi 1663 drogerie oraz sklep internetowy. Codziennie zakupy w Rossmannie robi ponad 900 tys. klientów. Z aplikacji zakupowej Rossmann PL korzysta 8 mln użytkowników. W 2021 r. obroty Rossmann Polska wyniosły 11,44 mld zł. Firma zatrudnia 17,1 tys. pracowników. W samej centrali firmy w Łodzi pracuje 1200 osób. Blisko 330 osób to pracownicy Centrum Informatycznego (20 proc. kobiet, 5,5 roku stażu w IT).  Według amerykańskiego magazynu Forbes, Rossmann jest jednym z 30 najlepszych pracodawców na świecie.

Globalne obroty Rossmanna w 2022 r. wyniosły 12,15 mld euro.

Czytaj więcej: Grupa Rossmann z rekordową sprzedażą w 2022 r.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony