PRODUCENCI I MARKI

Marketing

 

12 listopada 2019, 16:05wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Produkty o wartości 5 mln zł jeszcze przed Bożym Narodzeniem trafią do potrzebujących

Produkty o wartości 5 mln zł jeszcze przed Bożym Narodzeniem trafią do potrzebujących (fot. mat.prasowe/ Rossmann)

Robiąc zakupy w drogeriach sieci Rossmann klienci pomagali potrzebującym. Łącznie udało się zebrać 5 milionów złotych w postaci dostępnych w sieci produktów. Trafią one do 250 organizacji w całej Polsce. Tylko w województwie mazowieckim: kosmetyki, art. higieniczne, chemia czy karma dla zwierząt trafiły do 36 instytucji z Warszawy i okolic otrzymując wsparcie za prawie milion złotych.

Taki jest finał 3 edycji akcji „Pomagamy jak umiemy”, w którym pracownicy Rossmanna zgłaszają lokalne instytucje, które ich zdaniem tak prężnie działają i robią tyle dobrego, że warto je wesprzeć - oferują pomoc domom dziecka, samotnej matki, hospicjom, fundacjom na rzecz chorych i seniorów, a także schroniskom dla zwierząt.

Rossmann stworzył na początku roku listę 250 organizacji - od 2 stycznia do 31 października członkowie Klubu Rossmann mogli przekazywać tym instytucjom punkty za zrobione w tej sieci drogerii zakupy. W tym roku klienci sami decydowali, która organizacje jest im najbliższa i którą chcą wspierać. Celem było uzbieranie 5 milionów złotych i udało się go zrealizować.

Pomoc, w postaci dostępnych w Rossmannie produktów o tej wartości – jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia trafi do potrzebujących. Organizacje zawsze same wybierają, co z asortymentu Rossmanna jest im najbardziej potrzebne: pieluchy, kosmetyki, chemia czy karma dla zwierząt.

Wybrane instytucje mają bardzo zróżnicowane profile działalności - w województwie mazowieckim pomoc trafiła do pięciu domów dziecka, siedmiu organizacji działających na rzecz zwierząt (m.in. schroniska w Pawłowie, Józefowie czy Celestynowie), czterech hospicjów (m.in. w Mławie i Otwocku) oraz licznych, prężnie działających fundacji (takich jak Szczęśliwej Drogi z Kamionki czy "Żółty Latawiec" z Siedlec).

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony