HANDEL I DYSTRYBUCJA

Sieci drogeryjne

 

6 września 2022, 09:38wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Isana to jedna z marek własnych sieci Rossmann, obejmująca produkty z kategorii pielęgnacja włosów, ciała i twarzy.

Isana to jedna z marek własnych sieci Rossmann, obejmująca produkty z kategorii pielęgnacja włosów, ciała i twarzy. (fot. archiwum wiadomoscikosmetyczne.pl)

W Rossmannie rozpoczął się Tydzień Urody z Isaną. Użytkownicy aplikacji, którzy są zarejestrowani w Klubie Rossmann, codziennie mogą zdobyć jeden z 20 tys. voucherów na produkty marki własnej.

REKLAMABriochin_Testowane przez WK

Użytkownicy aplikacji Rossmann PL przez pięć dni (od poniedziałku do piątku – 5-9 września) przez mają pięć okazji, aby otrzymać voucher na wybrany produkt marki Isana z różnych kategorii. Umożliwia on zakup konkretnego artykułu do końca danego dnia w korzystnej cenie. Akcja dotyczy tylko drogerii stacjonarnych.

Co należy zrobić, aby zdobyć voucher na produkty Isana? Wystarczy mieć aplikację mobilną Rossmann PL i dołączyć do Klubu Rossmann. Codziennie rano na głównej stronie aplikacji pojawi się przycisk „Chcę to!”. Należy go kliknąć i potwierdzić chęć zdobycia vouchera. Przez pięć dni Rossmann udostępni 100 tys. voucherów.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony