REKLAMAKonferencja Politechnika Wrocławska konferencja ISEO

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Drogerie

HANDEL

 

5 maja 2022, 08:45wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Druga drogeria sieci DM znajduje w Jeleniej Górze. się przy ulicy Jana Pawła II 31b.

Druga drogeria sieci DM znajduje w Jeleniej Górze. się przy ulicy Jana Pawła II 31b. (fot. mat. pras. DM)

Sieć DM-Drogerie Markt ma już drugą drogerię w Polsce. To placówka w Jeleniej Górze, która otworzyła drzwi dla klientów 5 maja o 8.00.  

Powierzchnia sali sprzedaży drogerii DM w Jeleniej Górze wynosi około 434 mkw. Jest więc o 200 mkw. mniejsza niż drogeria we Wrocławiu. Także tutaj zadbano jednak o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest w stację pakowania prezentów czy dystrybutor wody. Jak w każdej drogerii sieci DM jest szeroki wybór produktów wyeksponowanych na niskich regałach, a swobodę zakupów zapewnią szerokie alejki. Nowa drogeria znajduje w Jeleniej Górze. się przy ulicy Jana Pawła II 31b.

Już niebawem na polskim rynku pojawią się też kolejne lokalizacje we Wrocławiu, który jest dla DM rynkiem testowym. W najbliższych miesiącach w Polsce ma funkcjonować już 5 drogerii pod szyldem DM. Reakcje Wrocławian pozwolą zdecydować sieci, kiedy wyruszy na podbój reszty Polski, w tym Warszawy.

Po entuzjastycznym przyjęciu naszej pierwszej polskiej drogerii we Wrocławiu z ogromną radością otwieramy sklep w Jeleniej Górze. Naszym celem jest zapewnienie przyjemnych zakupów, bez poczucia pogoni za ofertami czy ryzyka przeoczenia najlepszych okazji. To nasza obietnica dla klientów. Chcemy, żeby mieli pewność, że kiedykolwiek przyjdą do DM na zakupy, zawsze będzie to dla nich korzystne – tłumaczy Markus Trojansky, general manager DM w Polsce.

W asortymencie DM znajduje się szeroki wybór produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, artykuły zdrowotne i higieniczne oraz produkty w kategoriach kosmetyki i perfumy. Klienci będą mogli także zakupić żywność, artykuły gospodarstwa domowego, usługi foto i karmę dla zwierząt. Warto podkreślić, że sieć znana jest z szerokiej oferty marek własnych. Wśród nich wymienić należy markę Balea, czy najlepiej sprzedającą się markę certyfikowanych kosmetyków naturalnych alverde. 

Drogerie DM posiadają ponad 3800 punktów sprzedaży, w których zatrudnionych jest ponad 66 tys. osób w całej Europie. W roku obrotowym 2019/2020 DM odnotował y sprzedaż w wysokości 12,3 mld euro wygenerowaną łącznie we wszystkich 13 krajach europejskich. W tym samym okresie w Niemczech około 42 600 pracowników wygenerowało sprzedaż na poziomie 9,4 mld euro. 

Czytaj także:

 Zobacz, jak wygląda pierwsza drogeria sieci DM w Polsce [FILM]

Pierwsza drogeria DM w Polsce. Nowoczesna, przyjazna rodzicom i dzieciom [GALERIA ZDJĘĆ]

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 6

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony