WYDARZENIA I PREMIERY

 

22 czerwca 2020, 11:26wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Potrafimy być z jednej strony pełne dziewczęcego uroku i delikatności, a z drugiej – emanować pewnością siebie i zmysłowością. Moim celem było stworzenie takich kompozycji zapachowych, które wydobędą to kontrastujące piękno - mówi Sandra Kubicka

Potrafimy być z jednej strony pełne dziewczęcego uroku i delikatności, a z drugiej – emanować pewnością siebie i zmysłowością. Moim celem było stworzenie takich kompozycji zapachowych, które wydobędą to kontrastujące piękno - mówi Sandra Kubicka (fot. materiały prasowe )

Sandra Kubicka, modelka i osobowość telewizyjna, stworzyła przy współpracy z siecią sklepów kosmetycznych Kontigo autorskie perfumy All Day i All Night. Nowe zapachy sygnowane nazwiskiem gwiazdy są już dostępne w sprzedaży online. Na półki sklepów stacjonarnych trafią z początkiem lipca.

„Zdobywam dzień, uwodzę noc” to hasło promocyjne nowych zapachów Sandry Kubickiej zaprojektowanych wspólnie z ekspertami sieci sklepów kosmetycznych Kontigo. Inspiracją do powstania All Day i All Night są kontrastujące definicje kobiecości.

My, kobiety, potrafimy być z jednej strony pełne dziewczęcego uroku i delikatności, a z drugiej – emanować pewnością siebie i zmysłowością. Mamy różne, fascynujące oblicza. Moim celem było stworzenie takich kompozycji zapachowych, które wydobędą to kontrastujące piękno i zaprezentowanie produktu, który podkreśli atuty każdej z nas – wyjaśnia modelka.

Sandra angażowała się w każdy etap tworzenia zapachów. Miała wpływ na wszystkie elementy, jak logo czy opakowanie. Zależało jej, by nie był to produkt jedynie sygnowany jej nazwiskiem, ale autorskie perfumy, z którymi może się faktycznie utożsamiać – mówi Aneta Nowakowska z Kontigo odpowiedzialna za stworzenie All Day i All Night. 

Oba zapachy są dostępne w objętości 30 i 50 ml. Można je nabyć wyłącznie w sieci sklepów kosmetycznych Kontigo. Produkty są już wprowadzone do e-sklepu, a od 1 lipca pojawią się na półkach 33 sklepów stacjonarnych marki w całej Polsce.

Kontigo to sieć sklepów kosmetycznych należących do grupy Eurocash. Większość marek dostępna jest na wyłączność.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony