REKLAMATestowane przez WK

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Sephora szczyci się tym, że od dawna jest znana jako kreator marek w prestiżowym krajobrazie kosmetycznym

Sephora szczyci się tym, że od dawna jest znana jako kreator marek w prestiżowym krajobrazie kosmetycznym (fot. archiwum wiadomoscikosmetyczne.pl)

Program Sephora x TikTok Incubator pomoże młodym markom kosmetycznym nawiązać długotrwałe partnerstwo z twórcami treści beauty na TikToku. Celem jest nauka skutecznego wykorzystania treści społecznościowych oraz budowa bardziej inkluzywnej społeczności kosmetycznej.

REKLAMALinomag testowane przez WK baner w tekście

Sephora i TikTok wraz z agencją Digitas nawiązały współpracę w celu uruchomienia programu Sephora x TikTok Incubator, który połączy twórców TikToka, takich jak Amy Chang, Rocio Lopez-Jimenez i Nyma Tang, z markami kosmetycznymi z programu Sephora Accelerate. Celem jest pomoc w nauce skutecznych strategii dotyczących treści społecznościowych poprzez serię edukacyjnych szkoleń.

 – Przyszłość opowiadania historii marki leży w rękach wielokulturowych twórców. Czerpiąc z ich różnorodności , marki mogą uwolnić swój pełny potencjał na TikToku – uważa Soniya Monga, szefowa ds. współpracy z agencjami działającymi na TikToku.

Dodała, że partnerstwo Sephory i agencji Digitas ma na celu zapewnienie każdej marce biorącej w programie przyspieszenie rozwoju i osiągniecia sukcesu na TikTok poprzez inkluzywne i wpływowe opowiadanie historii.

Marki, które dobrze rozumieją media społecznościowe i relacje z twórcami zamieszczanych tam treści, mają wyraźną przewagę nie tylko w konceptualizacji treści kosmetycznych, ale także w budowaniu autentycznych relacji z odbiorcami – uważa Brent Mitchell, wiceprezes ds. marketingu, społeczności i influencerów w Sephora.

Dodał, że Sephora od dawna jest znana jako kreator marek w prestiżowym krajobrazie kosmetycznym.

– Cieszymy się, że możemy współpracować z TikTokiem, aby dzielić się z naszymi markami tą wyjątkową, opartą na twórcach perspektywą i budować bardziej inkluzywną społeczność kosmetyczną – wyjaśnił.

W uruchomieniu programu wezmą udział trzy marki z programu Sephora Accelerate. Będzie to Topicals, Eadem i Hyper Skin. Następnie dołączą do nich trzy dodatkowe grupy, dając w sumie 12 markom możliwość stworzenia długotrwałych partnerstw z wschodzącymi, utalentowanymi twórcami na TikToku. Każdy z nich ma ponad miliard aktywnych użytkowników miesięcznie.

Agencja Digitas, część Publicis Groupe, wnosi do tej inicjatywy doświadczenie w tworzeniu innowacyjnych kampanii, które inwestują w różnorodność z klientem Sephora. Współpraca jest również związana z partnerstwem założycielskim agencji handlowej Publicis Groupe z TikTokiem.

Sephora Accelerate oferuje 360-stopniowy, sześciomiesięczny program nauczania z mentoringiem, wsparciem merchandisingowym, grantami i kontaktami inwestorskimi dla wszystkich uczestników, z możliwością uruchomienia sprzedaży w Sephora North America. Sephora Accelerate x TikTok Incubator Program to dodatkowa oferta, która w tym roku zostanie rozszerzona na 12 marek Sephora Accelerate.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony