REKLAMAKonferencja Politechnika Wrocławska konferencja ISEO
Spotkanie dla wielbicieli piękna trwa trzy dni (24-26 czerwca 2022) i odbywa się w Arkadach Kubickiego w Warszawie

Spotkanie dla wielbicieli piękna trwa trzy dni (24-26 czerwca 2022) i odbywa się w Arkadach Kubickiego w Warszawie (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Sephora Wonderland to spotkanie z kosmetycznymi markami premium obecnymi w tej największej na świecie sieci perfumerii.  Zorganizowane jest w formie trzydniowych targów. Wystawia się na nich blisko 50 brandów, które przygotowały strefy z licznymi nowościami, usługami oraz niespodziankami dla zwiedzających.

Sephora Wonderland to wydarzenie pełne kosmetycznych inspiracji prezentowanych w trzech strefach: zapachów, makijaży i pielęgnacji. Bisko 50 marek na co dzień obecnych w perfumeriach Sephora pokazało tu swoje nowości przygotowane na letni sezon. Niektóre z nich prezentowane były w formie  warsztatów. Skorzystać można też było z usług, takich jak badanie stanu skóry, dobór koloru na ustach, wykonanie makijażu czy stylizacja włosów, a także wziąć udział w konkursach z niespodziankami

Spotkanie dla wielbicieli piękna trwa trzy dni (24-26 czerwca 2022) i odbywa się w Arkadach Kubickiego w Warszawie. Jest wydarzeniem biletowanym i w zależności od rodzaju biletu daje dostęp do różnych dodatkowych atrakcji jak np. udział w masterclass z ekspertami pielęgnacji, guru sztuki makijażu czy gwiazdami instagrama.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony