REKLAMANajlepszy produkt 2022 baner główny
Sephora zorganizowała warsztaty makijażu a także organizuje płatne staże w perfumeriach dla młodych ludzi wkraczających w dorosłość, w ramach programu Fun.Tech.Future Fundacji Sukces Pisany Szminką

Sephora zorganizowała warsztaty makijażu a także organizuje płatne staże w perfumeriach dla młodych ludzi wkraczających w dorosłość, w ramach programu Fun.Tech.Future Fundacji Sukces Pisany Szminką (fot. Linkedin/Sephora)

Sephora uczestniczy w programie Fun.Tech.Future organizowanym przez Fundację Sukces Pisany Szminką. Fun.Tech. Future to pomoc zawodowa dla młodzieży opuszczającej pieczę zastępczą i z rodzin funkcjonujących w bardzo trudnej sytuacji ekonomicznej, która właśnie wkracza w dorosłość.

REKLAMANajlepszy produkt 2022 baner w tekście

Trwa 4 edycja programu Fun.Tech.Future, który jest pomocą dla młodych ludzi wkraczających w dorosłość, opuszczających pieczę zastępczą lub wywodzących się z rodzin będących w bardzo trudnej sytuacji ekonomicznej.

Program organizuje Fundacja Sukces Pisany Szminką. Został on stworzony z myślą o młodych ludziach w wieku 18-21 lat, którzy potrzebują̨ motywacji, konkretnej wiedzy oraz profesjonalnego wsparcia, by zbudować kompetencje potrzebne do wejścia na rynek pracy. Ma im pomóc im w usamodzielnieniu się.

Do programu przyłączyła się także sieć perfumerii Sephora Polska. Jak informuje na swoim biznesowym profilu w mediach społecznościowych, w tegorocznej edycji działania Sephory i jej pracowników były kilkutorowe:

 • Za nami seria webinarów, podczas których eksperci Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką spotkali się tegorocznymi uczestnikami, by przekazać im pigułki wiedzy wpierające w stawianiu pierwszych kroków na rynku pracy.
 • W czerwcu w wybranych perfumeriach Sephora odbyły się bezpłatne warsztaty makijażu do pracy, a nasza ekspertka poprowadziła również grupową lekcję makijażu on-line.
 • Największym zainteresowaniem uczestników cieszył się w tym roku program płatnych stażów w naszych perfumeriach. Od sierpnia gościmy w wybranych lokalizacjach kilka młodych talentów, które pod skrzydłami swoich mentorów Sephora, stawiają pierwsze kroki w pracy w branży retail.

Program Fun.Tech.Future jest realizowany od 2019 r. Udział w programie jest bezpłatny. Niebawem zostanie otwarta rejestracja na kolejne warsztaty online i stacjonarne. Do programu można się zarejestrować: TUTAJ

Sukces Pisany Szminką działa od 2008 roku tworząc społeczność przedsiębiorczych kobiet w Polsce. Działa aktywnie za pomocą mediów społecznościowych oraz portalu sukcespisanyszminka.pl, także a realizuje innowacyjne programy i szeroko zasięgowe kampanie społeczne. Do flagowych projektów organizacji należą: program aktywizacji zawodowej kobiet Sukces TO JA, ogólnopolski konkurs Bizneswoman Roku, program Fun.Tech.Future oraz YEP.Academy aktywizujący młodych ludzi, a także kampanie społeczne #StaćMnieNaSukces, #SukcesWMojejNaturze, #NiePrzepraszamZa, #PozwolWybrać.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony