HANDEL I DYSTRYBUCJA

Perfumerie

 

1 marca 2021, 08:28wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Pierwsze otwarcia odbyły się już w lutym 2021 r.

Pierwsze otwarcia odbyły się już w lutym 2021 r. (fot. linkedin.com/company/sephora/)

Sephora otworzy w tym roku 60 salonów wolnostojących i 200 perfumerii działających w sklepach Kohl’sa. Jest to największa ekspansja marki w jej 21-letniej historii .

Sephora  podała, że ​​w tym miesiącu zostaną otwarte nowe wolnostojące perfumerie w miastach takich jak Dallas, Austin i Houston, Los Angeles i Nashville. Powstaną również tzw. sklepy w sklepach. Perfumerie tworzone są w domach handlowych Kohl’s i ich otwarcie również jest planowane w tym roku w takich miastach, jak Los Angeles, Nowym Jorku, New Jersey i na Środkowym Zachodzie, w tym w Chicago, Minneapolis, Ohio i Wisconsin.

Firma uważa, że ​​rozszerzenie sieci stacjonarnych perfumerii uzupełni rekordową sprzedaż online, jaką odnotowała w 2020 r. W zeszłym roku Sephora była pierwszym sprzedawcą kosmetyków w Stanach Zjednoczonych, który wykorzystał funkcję bezpośrednich zakupów na platformie Instagram.

Sephora ruszyła też ze sprzedażą online z odbiorem w sklepie. Będzie ona dostępna we wszystkich wolnostojących perfumeriach w USA od kwietnia 2021 r.

Sephora to francuska spółka z siedzibą w Paryżu, jednak jej właściciel, luksusowy koncern LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton ma siedzibę w Stanach  Zjednoczonych w San Francisco.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony