REKLAMAIX FBK_Baner główny_23.04.-22.06.2021

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Perfumerie

 

10 czerwca 2021, 16:11wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Dla sieci Sephora piękno to różnorodność

Dla sieci Sephora piękno to różnorodność (fot. sephora.pl)

Sephora poinformowała, że nawiązała współpracę z Kampanią Przeciw Homofobii. Po wakacjach w wybranych perfumeriach, w ramach płatnych staży, pracować będą młode osoby LGBTQ+.

REKLAMAIX FBK_Baner w artykule_23.04.-22.06.2021

W Sephora wierzymy, że nie ma jednego wzorca piękna, piękno nie ma granic, jest różnorodne – czytamy w informacji sieci Sephora, opublikowanej w mediach społecznościowych. – To moc nieograniczonych możliwości i wolność wyrażania siebie. To szacunek wobec innych. Piękno to różnorodność, to wspólnota, która nie ocenia i nie rani.

Siec poinformowała także, że nawiązała współpracę z Kampanią Przeciw Homofobii. W jej ramach po wakacjach zaprosi młode osoby LGBTQ+ objęte wsparciem KPH, do odbycia płatnych staży w wybranych perfumeriach. Także w tym roku planowane są też spotkania z ekspertami beauty dla osób transpłciowych.  

Wsparcie osób LGBTQ+ będzie prowadzone w ramach programu Sephora Stands. Dotychczas obejmował on różnorodne działania społeczne, takie jak wspieranie kobiet, seniorów, służby zdrowia czy współpraca z fundacją WOŚP, a także działania na rzecz ochrony środowiska.

25 czerwca 2019 roku Chris de Lapuente, dyrektor generalny Sephora, wraz z Chantal Gaemperle, wiceprezesem ds. zasobów ludzkich i synergii koncernu LVMH, podpisali pięć standardów postępowania przedsiębiorstw, uchwalone przez ONZ, w celu przeciwdziałania wszelkim formom dyskryminacji przedstawicieli wspólnoty LGBTQ.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony