PRODUCENCI I MARKI

Biznes

 

25 stycznia 2021, 11:48Informacje o sprzedaży działu higieny osobistej koncernu przekazały branżowe media na całym świecie

Informacje o sprzedaży działu higieny osobistej koncernu przekazały branżowe media na całym świecie (fot. FB Shiseido)

Shiseido wydało oświadczenie w odpowiedzi na doniesienia opublikowane przez Bloomberga, w których twierdzono, że gigant J-beauty jest gotowy do przeniesienia swojej działalności w zakresie higieny osobistej - podaje Global Cosmetics News.

Jak informuje portal, "Firma nie podała takich informacji do wiadomości publicznej'' - przekazał koncern Shiseido w oświadczeniu, dodając, że obecnie prowadzi rozmowy z CVC Asia Pacific w sprawie przeniesienia swojego działu higieny osobistej i późniejszego wspólnego zarządzania firmą, ale nie podjęto żadnych formalnych decyzji.

Firma dąży przede wszystkim do prestiżu, natomiast jej strategia i działalność w zakresie higieny osobistej niekoniecznie jest zgodna z deklarowanym celem Shiseido, jakim jest stanie się „firmą zajmującą się kosmetykami premium”.

W oświadczeniu gigant japońskiego piękna poinformował też, że „bada różne możliwości i sprawy, w tym powyższe”, a wszelkie ostateczne decyzje wymagające ujawnienia będą „niezwłocznie ogłaszane”.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony