REKLAMAWebinar EKO_obejrzyj nagrane_baner glowny

PRODUCENCI I MARKI

Innowacje

MARKI

 

9 listopada 2021, 08:46wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Suplementy diety w branży kosmetycznej to coraz popularniejszy trend

Suplementy diety w branży kosmetycznej to coraz popularniejszy trend (fot. mat. pras. Shiseido)

Shiseido wciąż poszukuje innowacyjnych rozwiązań i dlatego wraz z China Business Innovation & Investment Office (CBI) stworzyło „kosmetyk do spożycia”. INRYU ma na celu poprawę ogólnego stanu zdrowia skóry od wewnątrz. Trzy produkty z tej linii będą dostępne w sklepie w Japonii od stycznia 2022 roku i na platformach e-commerce w Chinach od marca 2022 roku.

REKLAMAWebinar EKO_obejrzyj nagranie_baner w artykule

W ostatnich latach, ze względu na globalne zmiany środowiskowe i pandemię COVID-19, które wpływają na styl życia ludzi, świadomość zdrowia znacznie wzrasta. W szczególności coraz większą uwagę przywiązuje się do kategorii „wewnętrzne piękno”, obejmującej takie metody jak dostosowanie nawyków żywieniowych i snu w celu poprawy ogólnego stanu skóry. CBI, które koncentruje się na trendach rynkowych zwiększających świadomość piękna i rosnącym rynku produktów kosmetycznych do spożycia w Chinach, opracowało INRYU poprzez zbieranie/analizowanie/testowanie spostrzeżeń konsumentów i łączenie spostrzeżeń z doświadczeniem Shiseido w zakresie innowacji w obszarach takich jak badania naczyń krwionośnych, rozwój i rozwój wartości emocjonalnej, które wydobywają piękno od środka.

INRYU to linia suplementów, których przyjmowanie konsekwentnie rozprowadza składniki upiększające po całym ciele i pozwala użytkownikom błyszczeć wewnętrznym blaskiem każdego dnia. IN oznacza wewnętrzne piękno, a RYU oznacza przepływ. W sumie dostępne są trzy produkty: Advanced Radiance, Night Ritual+ i Laser Refine.

Przeczytaj również: Rynek suplementów diety na najwyższym poziomie w historii

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony