REKLAMAChantal_Baner główny_13-27.04.2021
Godziny otwarcia poszczególnych sklepów stacjonarnych Hebe są na bieżąco aktualizowane w lokalizatorze Google Maps. Dodatkowo sieć zachęca do korzystania z zakupów on-line.

Godziny otwarcia poszczególnych sklepów stacjonarnych Hebe są na bieżąco aktualizowane w lokalizatorze Google Maps. Dodatkowo sieć zachęca do korzystania z zakupów on-line. (fot. materiały prasowe )

Sieć Hebe wprowadziła zasady bezpieczeństwa dotyczące sklepów stacjonarnych, zachęcając, aby zakupów dokonywano w pierwszej kolejności za pośrednictwem sklepu internetowego.

REKLAMAPrzewodnik Beauty_belka w artykule_08.03-30.04.

W trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników, sieć Hebe wdrożyła specjalne zasady postępowania w swoich drogeriach. Do swoich klientów zwraca się z prośbą o zachowanie ostrożności i przestrzeganie zaleceń.

W sklepach udostępnione zostały  środki dezynfekujące, na bieżąco czyszczone są także terminale płatnicze. Od poniedziałku 16 marca sklepy pracują krócej – tylko do godziny 18.00.

Klienci proszeni są o korzystanie w pierwszej kolejności z płatności elektronicznej, a także o zachowanie bezpiecznej odległości od pracowników i pozostałych klientów (co najmniej 1-1,5 m) oraz zakrywanie ust i nosa podczas kichania.

Dla wspólnego bezpieczeństwa prosimy również o ograniczenie dotykania produktów na półkach oraz używania testerów – zwraca się drogeria do konsumentów.

Hebe zaapelowało również do klientów, którzy mają oznaki infekcji lub jeśli w ostatnim czasie mieli kontakt z osobami zakażonymi lub przebywają w kwarantannie, o rezygnację z zakupów stacjonarnych.

W trosce o dostęp do środków higienicznych oraz wirusobójczych dla jak najszerszej grupy klientów siec podjęła decyzję o ograniczeniu zakupów do maksymalnie 5 sztuk z najbardziej poszukiwanych kategorii. Dotyczy to żeli antybakteryjnych, mydeł, żeli pod prysznic, uzupełniaczy do mydeł i żeli w płynie oraz produktów do higieny intymnej.

Godziny otwarcia poszczególnych sklepów stacjonarnych Hebe są na bieżąco aktualizowane w lokalizatorze Google Maps. Dodatkowo sieć zachęca do korzystania z zakupów on-line. Hebe zapewnia, że sprzedaż przez internet jest prowadzona na bieżąco, choć terminy dostaw mogą ulec czasowemu wydłużeniu.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 10

 • 7
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 3
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Kasiak 2 ponad rok temu

  To co napisane w tym artykule to fikcja. Hebe w żaden sposób nie chroni pracowników.

  Edytowany: ponad rok temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ana 1 ponad rok temuocena: 100% 

  Żałosne.... Prawda jest trochę inna

  Edytowany: ponad rok temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony