REKLAMAWK_wrzesień_baner główny_październik
Maszyny czynne są 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu

Maszyny czynne są 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

PharmaShop24 rozwija sieć automatów z produktami farmaceutycznymi i drogeryjnymi. Sieć liczy już kilkanaście punktów w Polsce. Globalnie automaty vendingowe tej marki dostępne są już w ponad 3 tys. lokalizacji.

REKLAMAWK_wrzesień_belka w artykułach_październik

Automaty vendingowe PharmaShop24 w Polsce można znaleźć m.in. w Bydgoszczy, Siedlcach, Toruniu, Lublinie, Łukowie, Krakowie i Katowicach. Niektóre "lekomaty" uruchomione zostały w partnerstwie z siecią Dr.Max - w takich przypadkach urządzenia zostały dodatkowo obrandowane logo aptecznej sieci.

Maszyny czynne są 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Klienci znajdą w nich m.in. suplementy diety i wyroby medyczne, prezerwatywy, żele intymne, suplementy na libido i erekcję, a także witaminy i minerały.

- Zapewniamy dyskrecję zakupów produktów "wstydliwych" bez względu na porę dnia i nocy - podkreśla dystrybutor.

Wyłącznym dystrybutorem maszyn produkowanych przez włoską firmę PharmaShop24 jest w Polsce od 2016 r. firma Vendo24 i kontrolowana przez nią spółka PharmaShop24 Polska. Sieć automatów rozwijana jest w naszym kraju dwutorowo - poprzez zakup lub wynajem, a także poprzez franczyzę, oferującą wyłączność działania na wybranym obszarze Polski.

Automaty PharmaShop24 funkcjonują oprócz Polski m.in. we Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Francji, Czechach, RPA, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a od niedawna również w Bułgarii, Rumunii, Niemczech oraz w Wielkiej Brytanii.

Maszyny mogą być zlokalizowane w różnych miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszych, ale także na stacjach benzynowych czy w galeriach handlowych. Mogą pomieścić od 60 do 110 różnych produktów, przy wykorzystaniu maksymalnej powierzchni magazynowej.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony