REKLAMAŻabka webinarium Banner Główny

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Sklep Supeco w Tarnobrzegu

Sklep Supeco w Tarnobrzegu (fot wiadomoscihandlowe.pl)

W Jaworznie powstaje czwarty sklep Supeco. To połączenie dyskontu i hurtowni – sklep zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych, w którym można kupić m.in. kosmetyki i chemię domową.

Supeco jest międzynarodową marką sklepów o charakterze hurtowo-dyskontowym należącą do Grupy Carrefour. Sklepy pod szyldem Supeco skierowane są do konsumentów indywidualnych, a także firm oraz osób prowadzących działalność gospodarczą w handlu oraz branży HoReCa. Jaworzno (ul. Grunwaldzka 237) to po Piekarach Śląskich, Tarnobrzegu i Gostyniu, czwarta lokalizacja, w której sieć otwiera swoją placówkę.

Rozwój konceptu Supeco wpisuje się w realizację strategii omnikanałowości, którą Carrefour przyjął w 2017 roku. Chcemy oferować naszym klientom różne kanały sprzedażowe, aby mogli dokonywać wyboru najbardziej odpowiadającego ich potrzebom – mówi Tareck Ouaibi, wiceprezes i dyrektor operacji Carrefour Polska.

Sklep Supeco w Jaworznie na powierzchni 1100 metrów kwadratowych zaoferuje klientom około 6500 produktów. W asortymencie znajdują się produkty świeże, pakowane oraz kosmetyki, alkohol i chemia domowa. Większość towarów wyeksponowanych jest na paletach i regałach wysokiego składowania znanych z formatu cash&carry. Klienci mogą jednak również kupić produkty świeże z lad tradycyjnych, a także warzywa i owoce. Supeco zakłada w swojej strategii oferowanie  produktów  w najbardziej atrakcyjnych cenach na lokalnym rynku oraz organizowanie regularnych promocji typu multisaver (kup więcej za mniej).

Grupa Carrefour to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Zobacz galerię zdjęć Supeco na portalu wiadomoscihandlowe.pl

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony