Monika Kolaszyńska, prezes Super-Pharm Poland

Monika Kolaszyńska, prezes Super-Pharm Poland (fot. materiały prasowe )

Stanowisko nowej prezes Super-Pharm Poland z początkiem czerwca objęła Monika Kolaszyńska, związana z firmą od 2020 roku. Zastąpiła Adama Kołodziejczyka, który zdecydował się na kontynuację kariery w strukturach niefarmaceutycznych.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

Monika Kolaszyńska, nowa CEO Super-Pharm przez ostatnie dwa lata pracowała jako commercial director, pełniła również funkcję członka zarządu sieci. Ma ponad 10-letnie międzynarodowe doświadczenie w zarządzaniu produktami i kategoriami w handlu, kierowała bezpośrednio zespołami projektowymi w wielokulturowym środowisku biznesowym.

– Połączenie apteki, drogerii, perfumerii i optyka w jednym miejscu to rzeczywiste wyzwanie. Cieszę się, że mogę poprowadzić tak unikalny koncept – skomentowała swoją nową rolę Monika Kolaszyńska.

Zapowiedziała, że będzie się koncentrować na realizacji potrzeb klientów w oparciu o strategię omnichanelowego rozwoju. Zadba również o dalsze wzmacnianie pozycji Super-Pharm jako pracodawcy. Przypomnijmy, że w rankingu Najlepsi Pracodawcy w Polsce 2022 (Poland’s Best Employers 2022 na zlecenie Forbes) sieć zajęła drugie miejsce.

Dotychczas siecią drogerii kierował Adam Kołodziejczyk, który zdecydował się na kontynuację kariery w strukturach niefarmaceutycznych. Z Super-Pharm współpracował od 2018 roku.

Sieć Super-Pharm jest obecna na polskim rynku już od ponad 20 lat. Liczy prawie 80 lokalizacji, a jej strategia opiera się na koncepcie 4 w 1 – połączeniu apteki, drogerii, perfumerii oraz optyka.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony