REKLAMAŻabka webinarium Banner Główny

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

 

6 lipca 2020, 12:32wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

(fot. adobe stock)

Organizatorzy targów PCI Days poinformowali, że zostały one przełożone na przyszły rok z powodu niestabilnej sytuacji zdrowotnej związanej z koronawirusem oraz obaw o frekwencję i ograniczeń inwestycyjnych firm.

Organizatorzy targów PCI Days przeznaczonych dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego poinformowali, że  tegoroczna edycja targów nie odbędzie się. Targi zostały przełożone na 19-20 maja 2021 r.

„Nasza decyzja została podyktowana wciąż niestabilną sytuacją w Polsce, stale zwiększającą się liczbą zachorowań na COVID-19 oraz docierającymi do nas głosami naszych Gości, którzy, pomimo wprowadzenia surowych zaleceń sanitarnych, nie czują się bezpiecznie wobec panującej pandemii koronawirusa. Podobne obawy wyrażają Wystawcy PCI Days, którzy prognozują zbyt niską frekwencję Odwiedzających. Pomimo tego, że od kilku tygodni wspólnie z Global EXPO opracowywaliśmy bardzo dokładne procedury organizacji targów, to wciąż pojawiają się nowe wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa podczas trwania imprezy. Ostatnim, lecz nie najmniej istotnym powodem odwołania targów, są liczne ograniczenia inwestycyjne, zarówno ze strony naszych Wystawców, jak i Odwiedzających. (…) PCI Days to wydarzenie, które pragniemy rozwijać, lecz pomimo wprowadzenia od 6 czerwca kolejnego etapu znoszenia ograniczeń (w tym umożliwienia organizacji targów w Polsce), aktualne warunki nie pozwalają nam na organizację imprezy zgodnej z Państwa oczekiwaniami.” – poinformowali organizatorzy na stronie internetowej poświęconej wydarzeniu.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony